Oyun

Attack on Titan 2 Oyunu Ne Zaman Yayınlanacak?

KOEI Tecmo Games, bugünkü Tokyo Game Show 2017 sırasında Attack on Titan 2 oyununun Japonya’da PS 4, PS Vita, Nintendo Switch ve Steam üzerinden PC versiyonlarının 2018’in başlarında oynanabileceğini duyurdu. Oyunun hikayesi animenin 2. sezonundaki olaylarla aynı doğrultuda olacak.

KOEI Tecmo‘nun başkanı ve COO’su Hisashi Koinuma, Ağustos’ta oyunun PS4 ve Xbox One için yayınlanacağını ama başka bir platform konusunda henüz bir karar olmadığını onaylamıştı. Koinuma ayrıca oyunun PS4 ve Xbox One X üzerinde iyileştirilmiş görüntülere ve kare hızına sahip olacağını onayladı. Oyunun dünya çapında da 2018’in başlarında yayınlanması planlanıyor.

KOEI Tecmo Games ve aynı şirkete ait Omega Force oyunu geliştiriyor. Hideo Suzuki yönetmen ve Koinuma da yapımcı. KOEI Tecmo Games America oyunu şu şekilde tarif etti: “Oyuncular insanlığı tehdit eden korkutucu Titan’larla savaşıp duvara barışı geri getirmek için Çok Yönlü Manevra Ekipmanı’nı bir kez daha kullanacaklar.” Bu son oyun yeni oyun mekaniklerine sahip olacak.

KOEI Tecmo Games ve Omega Force ilk oyunu Japonya’da 2016 Şubat’ında PS4, PS3 ve PS Vita için yayınladı. Şirketler oyunu Avrupa’da ve Amerika’da aynı 3 konsol ve ayrıca Xbox One ve Steam üzerinden PC‘de A.O.T: Wings of Freedom adı altında Ağustos 2016’da yayınladı.

Spike Chunsoft, Attack on Titan 2: Future Coordinates isimli başka bir oyunu Nintendo 3DS için geliştiriyor. Oyun bu yıl Japonya’ya ulaşacak ve Attack on Titan: Humaniy in Chains oyununun devam oyunu olacak.

Bir cevap yazın