Öncelikler selamlar, okulların açılmasıyla birlikte teneffüs ve öğle aralarında ne izlesem diye düşünen anime hayranları sizler de hoş geldiniz! Lütfen sağdan soldan aradığınız, bulduğunuz karman çorman listelerle uğraşmayın… Sadece rahatlayın, arkanıza yaslanın ve sizin için hazırladığım 2021 Sonbahar anime listemin keyfini çıkartın!

 Listeye geçmeden önce bu listede, geçmişte bir maziye sahip olan ve adlarını tanıdığımız animelerin devam serilerinden tutun da farklı, yeni çıkan animelere kadar sadece sonbahar aylarında çıkan isimlere yer verilmiştir… Hadi o zaman vakit kaybetmeden bakalım şu animelere!

  -Listede geçen “Anime Türleri” hakkında bilginiz yoksa hiç üzülmeyin! Biz sizin için onları açıkladık. Açıklamalara ulaşmak için BURAYA tıklamanız yeterli.
  -Bundan önceki “Güneşin İlk Işığı: 2021 Yaz Animeleri Listesi!” listemize bakmadıysanız sizleri BURAYA bekleriz.

Komi Can’t Communicate

Komi cant communicate - 2021 sonbahar anime listesi! - figurex anime
2021 Sonbahar Anime Listesi! 21

Animenin Türü: Okul, Romantik, Komedi ve Hayattan Kesitler
Stüdyo:
OLM

ÇIKIŞ TARİHİ: 7 EKİM

  Animenin Konusu
 Shouko Komi ‘nin prestijli Özel Lisesi ‘de ilk gününde okulun en güzel kızı olarak herkesin diline düşmüştür. Uzun siyah saçları ve uzun boylu, zarif bir görünüş ile karşı karşıya gelen herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır. Ona bakana bir daha baktırtan harika vücudu olsa da herkesin bir kusuru vardır, Komi’nin insanlarla iletişim kurmada baya beceriksizdir.

Bunun yanında Hitohito Tasano ortalama liseli gençtir. Herkes gibi ortamı izle, beladan uzak dur! Düşüncesiyle okula giriş yapar. Tıpkı diğerleri gibi Komi’den etkilenmiş olsa da diğerlerinin yapmadığı şeye cesaret eder ve onunla konuşur. Komi’nin durumunu anladıktan sonra onunla arkadaş olur ve yüz arkadaşı olması için Komi’ye yardım etmeye karar verir…

Bir dost tavsiyesiyle başladığım manga, benim en sevdiğim romantik/komedi karışımı harika bir seri. Tam takır mükemmel ve sıra dışı bir hikâyeye sahip olmasa da kısa ve sevimli bölümleriyle manga okumaya üşenenlerin bile okuyabileceği çok şeker bir seri…
 Komi-san mükemmel bir romantizm içeriyor mu? Hayır. Komi-san mükemmel bir komedi mangası mı? Belki. Komi-san mangasını herkese tavsiye ediyor muyum? EVET!

Mushoku Tensei: Isekai Ittara Honki Dasu 2. Sezon

Mushoku tensei isekai ittara honki dasu 2. Sezon - 2021 sonbahar anime listesi! - figurex anime
2021 Sonbahar Anime Listesi! 22

Animenin Türü: Dram, Fantastik, Ecchi ve Süper Güç
Stüdyo:
Bind Stüdyo

ÇIKIŞ TARİHİ: 4 EKİM

  Animenin Konusu
 Geçmiş hayatında insanların zorbalıklarına, küçümsemelerine ve davranışlarından, kaçmak için kendini eve kapatan otaku, günün birinde yaptığı kahramanlık denemesinde sonra hayatını kaybeder. Fakat gözlerini Rudeus Greyrat olarak bilmediği bir dünyada bebek olarak açar.

 Çok sevimli bir ailenin ilk çocuğu olan Redeus, 30 yaşındaki zihni ile Roxy adında bir büyücünün yardımlarıyla büyüyü keşfeder…Uzun bir aradan sonra hayatın cilvesi onun yüzünü de gülmüştü. Ve şimdi ise geçmiş hayatındaki pişmanlıkları bırakıp daha iyi bir insan olmak için maceraya atılır.
(Anime hakkında daha fazla detaylı bilgi için BURAYA tıklayabilirsiniz.)

Daha önce incelemesini yaptığım Mushoku Tensei_ Isekai Ittara Honki Dasu, aslında Isekai türüne yeni başlayanlar veya fikir sahibi olmak isteyenler için bence harika bir başlangıç ismi olabilir. Gerek çizimleri olsun gerekse anlatım tarzıyla bence bu türün sevdalısı için gayet başarılı bir seri.
 Bu sezonda ise ana karakterimizin yolcuğunu devam ediyor. Bunu yaparken yeni insanlarla tanışıp kendine yol arkadaşı bulurken aynı zamanda düşmanları kendi üstüne çekiyor…

Mieruko-chan

Mieruko chan - 2021 sonbahar anime listesi! - figurex anime
2021 Sonbahar Anime Listesi! 23

Animenin Türü: Korku, Gizem, Komedi ve Doğaüstü Güçler
Stüdyo:
Passione

ÇIKIŞ TARİHİ: 3 EKİM

  Animenin Konusu
 Miko, hayatı sıradan ve herkesin algısıyla “normal” ilerleyen tipik bir lise öğrencisidir. Fakat günün birinde aniden korkunç ve iğrenç canavarları görmeye başlayınca hayatı alt üst olur.

 Miko bunlardan gerçekten korkmasına rağmen, onu çevreleyen dehşeti “öyle bir şey yok ki” gibi yaparak günlük hayatına devam eder. Kendini ve yakın arkadaşı Hana’yı tehlikeden uzak tutmak için korkuya katlanmak zorundadır. Bu en kötüsüyle yüzleşmek anlamına gelse bile…

Platinum End

Platinum end - 2021 sonbahar anime listesi! - figurex anime
2021 Sonbahar Anime Listesi! 24

Animenin Türü: Dram, Süper Güç, Shounen ve Doğaüstü
Stüdyo:
Signal.MD

ÇIKIŞ TARİHİ: 8 EKİM

  Animenin Konusu
 Genç Mirai Kakehashi ailesinin ölümünden sonra, iğrenç akrabalarının bakımına bırakılır. O günden beri, berbat ve depresif hale gelir ve ortaokul mezuniyetinin akşamı intihar girişiminde bulmaya karar verir.
 Ancak Mirai, kendisini ona mutluluk vermek isteyen koruyucu bir melek olarak tanıtan Nasse adında saf ve beyaz bir kız(melek) tarafından kurtarılır… Bu yeni yolunda ona doğaüstü güçler ve Tanrı seviyesine çıkarmak ister.

Neden bu animeyi beklediğini çok iyi biliyorum! Çünkü ünlü Bakuman ve Death Note serilerinin orijinal yaratıcı, kollarında yeni bir başyapıt ile geri dönüyor! Tsugumi Ohba elinden çıkacak olan bu yeni anime beni ve sizi çok heyecanlandırdığına eminim!

86 (Seksen Altı) 2. Sezon

86 2. Sezon - 2021 sonbahar anime listesi! - figurex anime
2021 Sonbahar Anime Listesi! 25

Animenin Türü: Aksiyon, Dram, Askeri ve Bilim Kurgu
Stüdyo:
A-1 Pictures

ÇIKIŞ TARİHİ: 3 EKİM

  Animenin Konusu
 San Magnolia Cumhuriyeti ile Giad İmparatorluğu dokuz yıldır bir savaşın içindedir. Giad İmparatorluğu, asker olarak Lejyon adında insansız hava araçları kullanmaktadır. Bunu gören San Magnolia Cumhuriyeti, sözde zayiatsız bir savaşa çevirmek için kendi otonom hava araçlarını geliştirirler. Fakat “86” adı verilen bu projede aslında ‘otonom’ denilen araçlarına insanlar pilotluk yapmaya mecbur bırakılmıştır.

 San Magnolia Cumhuriyetinde yüksek rütbeli haberleşme denetimcisi olan Vladilena “Lena” Milizé, Seksen Altılıların harekatlarını yönetimini alır. Gün geçtikçe Lena, savaşın aslında göründüğü gibi olmadığını ve kendi ülkesinin karalık sırrını keşfeder…

Blue Period

Blue period 1 - 2021 sonbahar anime listesi! - figurex anime
2021 Sonbahar Anime Listesi! 26

Animenin Türü: Dram ve Hayattan Kesitler
Stüdyo:
Seven Arcs

ÇIKIŞ TARİHİ: 25 EYLÜL

  Animenin Konusu
Lise ikinci sınıf öğrencisi olan Yatora Yaguchi normal yaşamından sıkılmıştır. İyi çalışan ve arkadaşlarıyla oyun oynayan ama gerçekte bunlardan hoşlanmayan birisidir. Yeni şeyler ararken hayatı farklı yaşayanları hep kıskanırdı ta ki çizimin zevkini keşfedene kadar. Yatora, Sanat Kulübü’nün bir üyesinin yaptığı bir tabloyu gördüğünde, içinde kullanılan renklere hayran kalır. Daha sonra bir sanat alıştırmasında dilini kelimeler olmadan değil, resim yoluyla aktarmaya çalışır. Bu deneyimden sonra, Yatora kendini sanata o kadar kaptırır ki, yaşamak için yapmak istediği şeyin bu olduğuna karar verir.

 Ancak önünde birden fazla engel vardır: Hayatında yeni verdiği kararlar konusunda kararsız olan ebeveynler, ondan daha başarılı öğrenciler ve başlangıçta beklediğinden çok daha derin bir konuyu girdiğini fark etmesi…

Takt Op. Destiny

Takt op. Destiny - 2021 sonbahar anime listesi! - figurex anime
2021 Sonbahar Anime Listesi! 27

Animenin Türü: Aksiyon, Müzik ve Fantastik
Stüdyo:
Madhouse, MAPPA

ÇIKIŞ TARİHİ: 6 EKİM

  Animenin Konusu
Animenin hikayesine baktığımızda, günün birinde dünyanın üzerine siyah bir göktaşı düşer ve dünya tamamen değişir. Göktaşı, dalgalar halinde yayılmaya başlayan “D2” adlı grotesk canavarlar üretir. D2, onların üstesinden gelebilecek olan müziği tüm dünyadan yasaklar.

 Ancak D2’lere direnen bazı insanlar vardı. Onlar müziğin gücünü elinde tutan genç kadınlar, “Musicart” olarak adlanrılır. Bu genç kadınlar, canavarları yenebilecek “puanlara” sahipler. Bir de bu kadınlara yön verenler var, Orkestra şefi.

World’s End Harem

Worlds end harem - 2021 sonbahar anime listesi! - figurex anime
2021 Sonbahar Anime Listesi! 28

Animenin Türü: Bilim Kurgu, Ecchi, Harem ve Shounen
Stüdyo:
Gokumi Stüdyo, AXsiZ

ÇIKIŞ TARİHİ: 8 EKİM

  Animenin Konusu
 Man-Killer Virüsü: Dünyadaki erkek nüfusunun %99,9’unu yok eden ölümcül bir hastalıktır.

 Mizuhara Reito, dünyada son kalan olarak hayallerinin kadını Tachibana Erisa’yı geride bırakarak son beş yıldır kriyojenik uykuya girer. Reito derin dondurucudan uyandığında, gezegenin en değerli kaynağının kendisini olduğu ve seks çılgınlığının tavan yaptığı yeni bir dünyaya uyanır (bir çoğumuzun -özellikle erkeklerin- rüyası.).

 Reito ve diğer dört erkek, damızlık lüks bir hayat yaşar ve basit bir görevleri vardır: Mümkün olduğu kadar çok kadını hamile bırakarak dünyayı yeniden canlandırmak!
 Ancak Reito’nun tek istediği, üç yıl önce kaybolan sevgili Erisa’yı bulmaktır…

Senpai ga Uzai Kouhai no Hanashi

Senpai ga uzai kouhai no hanashi - 2021 sonbahar anime listesi! - figurex anime
2021 Sonbahar Anime Listesi! 29

Animenin Türü: Komedi, Romantik ve Hayattan Kesitler
Stüdyo:
Doga Kobo

ÇIKIŞ TARİHİ: 10 EKİM

  Animenin Konusu
 Igarashi çalışkan, genç bir ofis hanımefendisidir. İşyerinde senpaisi olan Takeda onu sürekli sinirlendiriyor ama yine de kendisini ondan alıkoyamıyor. Igarashi işi, hayatı ve aşkı dengelemeye çalışırken her gün komik talihsizlikler ve romantik anlarla dolu…

World Trigger 3. Sezon

World trigger 3. Sezon - 2021 sonbahar anime listesi! - figurex anime
2021 Sonbahar Anime Listesi! 30

Animenin Türü: Aksiyon, Bilim kurgu ve Süper Güç
Stüdyo:
Toei Animasyon

ÇIKIŞ TARİHİ: 10 EKİM

  Animenin Konusu
 Dünya’da aniden başka bir dünyaya açılan bir kapı açılır. Mikado Şehri, “Neighbors” olarak bilinen garip yaratıklar ve geleneksel silahlara karşı dayanıklı kötü varlıklar tarafından istila edilir. Gelişlerine yanıt olarak, Komşu tehdidiyle “Triggers” adı verilen özel silahlarla mücadele etmek için Sınır Savunma Ajansı adlı bir örgüt kurulur.
 Kapının ilk açılmasının üzerinden birkaç yıl geçmesine rağmen, Neighbors hala bir tehdit ve Sınır üyeleri gezegenin güvenliğini sağlamak için nöbet tutmaktadır…

Gerçekten inanılmaz bir anime ama her şey açıklandığı için hiçbir sahne hakkında hiçbir şey sorgulayamıyor ya da bunu nasıl yaptıklarını düşünmüyorsunuz… 
 Çizimler fena değil ve savaş sahneleri gayet başarılı, çoğu anime gibi aşırı güçlü bir karakter yok ya da gerçek ana kahraman her şeye sahip değil. Ve bence bu konuda gayet güzel bir anime. Yeni sezonu izlemeyi planlıyorum…

NOT: Animenin yeni sezonu için yayınlanan fragman ülkemize izin verilmemiştir. Bu yüzden şuanlık ulaşılmıyor.

Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru

Sekai saikou no ansatsusha isekai kizoku ni tensei suru - 2021 sonbahar anime listesi! - figurex anime
2021 Sonbahar Anime Listesi! 31

Animenin Türü: Aksiyon, Harem, Fantastik ve Shounen
Stüdyo:
SILVER LINK., Palette Stüdyo

ÇIKIŞ TARİHİ: 6 EKİM

  Animenin Konusu
 Büyük bir suikastçı başka bir dünyada yeniden doğduğunda, kendisini gölgelerde yaşayan upuzun bir katil sürüsünün varisi olarak bulur. Hem geçmiş yaşamındaki bilgi ve tecrübesiyle hem de bu yeni dünyadaki özel büyü ve teknikleriyle tarihin en durdurulamaz suikastçısı olabilir…!
(Anime hakkında daha fazla detaylı bilgi için BURAYA tıklayabilirsiniz.)

Saihate no Paladin

Saihate no paladin - 2021 sonbahar anime listesi! - figurex anime
2021 Sonbahar Anime Listesi! 32

Animenin Türü: Aksiyon, Macera, Fantastik ve Shounen
Stüdyo:
Children’s Playground Entertainment

ÇIKIŞ TARİHİ: 9 EKİM

  Animenin Konusu
 Uzun zaman önce harap olmuş ve insan uygarlığından uzak ölüler şehrinde, tek bir insan çocuğu yaşamaktadır. Adı Will olan ve üç ölümsüz tarafından büyütülen bu çocuk. Üçünün sevgisini ve bildikleri her şeyi kendinde toplar.

 Ama bir gün Will, kafasını dolduran sorulara boğulur. “Ben kimim?” Will, bu uzaktaki ölü diyarın gizemlerini çözmeli ve ölümsüzlerin gizli geçmişlerini ortaya çıkarmalıdır. İyi tanrıların sevgisini ve merhametini, kötülerin bağnazlığını ve çılgınlığını öğrenmelidir. Ve her şeyi öğrendiğinde, çocuk bir Paladin olma yolunda ilk adımını atacaktır…

Banished from the Hero’s Party, I Decided to Live a Quiet Life in the Countryside

Banished from the heros party i decided to live a quiet life in the countryside - 2021 sonbahar anime listesi! - figurex anime
2021 Sonbahar Anime Listesi! 33

Animenin Türü: Aksiyon, Fantastik ve Hayattan Kesitler
Stüdyo:
Flad Stüdyo, Wolfsbane

ÇIKIŞ TARİHİ: 6 EKİM

  Animenin Konusu
 Kahramanca ve güçlü bir maceracı, zamanının basit bir eczanede mi geçiriyor? Red bir zamanlar Kahraman’ın grubunun bir üyesiydi. Amacı dünyayı iblis lordu Taraxon’un kötü güçlerinden kurtarma kaderinde olan güçlü bir gruptu. Yani, arkadaşlarından biri onu kovana kadar…
  Sınırda kolay bir hayat yaşamayı uman Red’in yeni hedefi bir eczane açmaktır. Ancak eski hayatının sırrını saklamak sandığı kadar basit olmayabilir. Özellikle de geçmişten gelen bir maceracı olan Rit ortaya çıkıp onun yanına gelmek istediğinde!
NOT: Senin de adın batsın! Bu neymiş yaa…

Isekai Shokudou 2. Sezon

Isekai shokudou 2. Sezon 1 - 2021 sonbahar anime listesi! - figurex anime
2021 Sonbahar Anime Listesi! 34

Animenin Türü: Fantastik, Hayattan Kesitler ve Yemek
Stüdyo:
OLM

ÇIKIŞ TARİHİ: 2 EKİM

  Animenin Konusu
Restoran, yeni insanlarıyla ve yeni yemekleriyle yeniden açılıyor. Ofis bölgesine yakın bir alışveriş caddesinin bir köşesinde çok katlı bir binanın birinci bodrum katında yer alan bu restoran, üzerinde kedi resmi olan bir tabela bulunan tarihi restoranın adı “Batı Mutfağı Nekoya”dır.
 Restoran hafta boyunca tamamen normal gibi görünse de sadece cumartesi günleri, çok özel konukları için gizlice açılır. Paralel bir dünyanın çeşitli bölgelerine kapılar açılarak birçok farklı ırk ve kültürden müşterinin restorana girmesine izin verilir…

Deep Insanity: THE LOST CHILD

Deep insanity the lost child - 2021 sonbahar anime listesi! - figurex anime
2021 Sonbahar Anime Listesi! 35

Animenin Türü: Aksiyon, Macera ve Bilim Kurgu
Stüdyo:
SILVER LINK.

ÇIKIŞ TARİHİ: 13 EKİM

  Animenin Konusu
Delilik ve ölümsüz uyku, bunlar Randolph sendromunun etkileridir.

 Bu yeni hastalık, Antarktika’da ortaya çıkan devasa yeraltı dünyası İltica’nın neden olduğu insanlığa yavaş ama devamlı  bir şekilde yaklaşmaktadır.
 Dünyadan farklı garip yaratıklar ve bilinmeyen kaynaklar var. İnsanlar, büyük bir servet, organizasyon planlarına veya kendi hırslarına gizemli yeni dünyanın derinliklerine hayatlarına bahse girerler. Ve burada yalnız, kalbinde bir dilek olan genç bir adam İltica’nın ön saflarına meydan okumayasıyla başlar.

Shinka no Mi: Shiranai Uchi ni Kachigumi Jinsei

Shinka no mi shiranai uchi ni kachigumi jinsei - 2021 sonbahar anime listesi! - figurex anime
2021 Sonbahar Anime Listesi! 36

Animenin Türü: Aksiyon, Macera, Fantastik ve Romantik
Stüdyo:
HOTLINE

ÇIKIŞ TARİHİ: 13 EKİM

  Animenin Konusu
Seiichi Hiiragi, sınıf arkadaşları tarafından çirkin, tombul ve pis kokulu gördükleri için hor görülen talihsiz bir gençten yalnızca bir tanesidir. Seiichi’nin şansı, sınıfı başka bir dünyaya taşındığında daha da kötüye gider, ancak kendini bilmediği doğada yalnız ve Saria adında dişi goril tarafından takip edilirken bulur. Efsanevi “evrim meyvesini” yedikten sonra beklenmedik bir çiftin feci hayatları olumlu bir hal alır ve beklenmedik bir dönüşüm gerçekleşir…

180-byou de Kimi no Mimi wo Shiawase ni Dekiru ka?

180 byou de kimi no mimi wo shiawase ni dekiru ka - 2021 sonbahar anime listesi! - figurex anime
2021 Sonbahar Anime Listesi! 37

Animenin Türü: Komedi, Romantik ve Hayattan Kesitler
Stüdyo:
INDIVISION, EKACHI EPILKA

ÇIKIŞ TARİHİ: 15 EKİM

  Animenin Konusu
İzleyicilerine ASMR’ın çeşitli biçimlerini 180 saniye içinde deneyimlemesine sağlayan bir animedir. Hikâyede, kahraman sınıf arkadaşlarının ASMR çalışmalarını kaydetme hobisini paylaşmaları için zorluk çekmektedir…
NOT: Bunun emin olun ben de çok anlamadım ama zamanla anlarız diye düşünüyorum…

SAKUGAN

Sakugan - 2021 sonbahar anime listesi! - figurex anime
2021 Sonbahar Anime Listesi! 38

Animenin Türü: Mecha ve Bilim Kurgu
Stüdyo:
Satelight

ÇIKIŞ TARİHİ: 7 EKİM

  Animenin Konusu
 Uzak bir gelecekte, insanlık ana kaya ile bölünmüş sıkışık bir “Koloni”de omuz omuza yaşamaktadır. Koloninin dışında, “Labirent” olarak bilinen tehlikeli, gelişmemiş bir alan uzanır. Labirenti keşfetmek ve gelişmemiş alanları işaretlemek için hayatlarını riske atanlara
“Marker” denir. Memempu, Marker olmak isteyen genç bir kızdır ve Gagumber, Marker olmayı bırakan bir adamdır. Bu paçavra baba ve kızı ekibi, Labirent’i ele geçirmek üzere! “Yol yoksa, bir tane aç!”

Kyuuketsuki Sugu Shinu

Kyuuketsuki sugu shinu - 2021 sonbahar anime listesi! - figurex anime
2021 Sonbahar Anime Listesi! 39

Animenin Türü: Komedi, Shounen, Doğaüstü Güç ve Vampir
Stüdyo:
Madhouse

ÇIKIŞ TARİHİ: 4 EKİM

  Animenin Konusu
 Modern Japonya’da geçen bu animede, tüm vampir türlerinin babası Draluc’un kalesine giren vampir avcısı Ronald’ın konu alınır. Ancak Draluc aslında hepsinden daha zayıf vampiridir ve sürekli ölür ve küle dönüşür! Kayıp çocuklar onu birkaç kez öldürmüş ve kalesini de yok etmiştir, bu yüzden Shin-Yokohama’daki ofisinde Ronald ile yaşamaya başladı.
 Draluc ve Ronald, Japonya’nın her yerinde vampirlerle ilgili olayları çözmek için birlikte çalışırlar, ancak Draluc her zaman en kötüdür anda ölür…

Tsuki to Laika to Nosferatu

Tsuki to laika to nosferatu - 2021 sonbahar anime listesi! - figurex anime
2021 Sonbahar Anime Listesi! 40

Animenin Türü: Bilim Kurgu, Uzay ve Vampir
Stüdyo:
Arvo Animasyon

ÇIKIŞ TARİHİ: 4 EKİM

  Animenin Konusu
Kurgusal bir dünyada geçen, uzun bir savaştan 10 yıl sonra dünyayı iki süper güce böldü: doğuda Zirnitra Cumhuriyetleri Birliği ve batıda Arnak Birleşik Krallığı. Bu süper güçlerin her ikisi de şimdi bir uzay yarışında birbirlerine karşı hırslarını test ediyor. 1960 yılında, Birliğin Başbakanı Gergiev, insanlı görevleri son sınıra başlatmak için prestijli bir plan olan Project Mechtat’ı (Dream) duyurdu. Bu amaçla Birlik, kozmonot adaylarının uzaya planlanan insanlı görevler için yarıştığı ve bilim adamlarının bunu gerçekleştirmek için teknolojiyi geliştirdiği, hepsi bir gizlilik ortamında, izole edilmiş Laika 44 şehrini kurar.

Bugünkü “2021 Sonbahar Anime Listesi!” yazımı okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Umarım eğlenceli ve bilgilendirici olmuştur. Bunun yanında eğer bir hatam veya kusurum varsa şimdiden özür dilerim… Bunun gibi birçok anime içerikleri için BURAYA, bu yazıyı esinlendiğim kaynağına ulaşmak için BURAYA tıklamanız yeterli. Şimdiden herkese iyi ve keyifli anime günleri dilerim!

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın