Anime Haber, Anime

The Worlds Finest Assassin: Redo of Healer Yazarından Yeni Bir Anime

SONNY BOY 3

Öncelikle selamlar, hent*i izlemek yerine ecchi animeleri izleyip kendini tatmin eden anime hayranları hoş geldiniz ama tür şeyler yapmayın… cidden. Neyse, bugün sizlere yayınlandığı günde bomba gibi evlerimize düşen Redo of Healer animesinin yazarından yeni bir anime geleceği duyurdu! Bu yeni animemiz -eskiyi aratmaz o kesin- aksiyon dolu The Worlds Finest Assassin Gets Reincarnated in a Different World as an Aristocrat!

Ünlü şerif Lloyd’un da dediği gibi: “Lan senin adın batsın!” lafının cuk oturduğu bu animemiz, Rui Tsukiyo‘nun 2019’da kaleme aldığı Sekai Saikou no Ansatsusha, Isekai Kizoku ni Tensei suru light novel’dan uyarlanacak anime web sitesinde, içerisinden yeni görseller ve bunların yanından bir de fragman yayınladılar!
 Fragmanın içinde animede yer alacak olan oyuncu kadrosunu ve ilk gösterim hakkında da tarihler verildi. Ayrıca animenin açılış şarkısı olan “Dark Seeks Light” da bizlere gösterdiler.

The Worlds Finest Assassin Gets Reincarnated in a Different World as an Aristocrat! fragmanında da yer alan oyuncularımıza şöyle bir baktığımızda önceki seriden isimleri buraya yine görüyoruz.
 Yeni oyuncular arasında Lugh’un babası Cian rolünde Toshiyuki Morikawa, Lugh’un annesi Ethilu rolünde Chiaki Takahashi, Tanrıça rolünde Yukari Tamura ve Assassin rolünde Junpei Morita yer alıyor.

6 Ekim’de çıkması planlanan The Worlds Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat! için artık geri sayım başladı. Fakat yine de bu bekleyiş sırasında kendimizi kollasak iyi olur. Özellikle büyülü veya büyü tabanlı bir dünyada “harem” ögesinin bol bol yer edindiği ve ana kahramanın süper güçlü olduğu isekai animelerinden hoşlanıyorsanız, bu animeye kendinizi çok kaptırmayın derim…

Her ne kadar istediklerinizi yerine getirebilecek bir anime olsa da beklentilerin altında kalmaya çok müsait olduğu açık ara bir gerçek. the rising of the shield hero, Isekai wa Smartphone to Tomo ni veya Isekai Maou to Shoukan Shoujo no Dorei Majutsu… gibi şeyler bekliyorsanız bence çok üzülürsünüz, o yüzden bence hiç başlamayın bile.

 Haberin ötesine geçmeden önce daha önce The Worlds Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat! serisini okumayanlar veya duymayanlar için aydınlatıcı olsun diye serinin konusundan biraz bahsedelim.

The Worlds Finest Assassin Light Novel’ın Konusu

Büyük bir suikastçı başka bir dünyada yeniden doğduğunda, kendisini gölgelerde yaşayan upuzun bir katil sürüsünün varisi olarak bulur. Hem geçmiş yaşamındaki bilgi ve tecrübesiyle hem de bu yeni dünyadaki özel büyü ve teknikleriyle tarihin en durdurulamaz suikastçısı olabilir…!

Konuya şöyle bir baktığımda Redo of Healer’dan farklı olduğunu fakat yine de güçlü bir ana karakterin ve ona tapan koca haremiyle aslında o kadar da farklı değilmiş. Evet, belki bu seride cinsellik ve “vahşilik” hat safhada olmayabilir ama yine de komedi/aksiyon karışımı güzel deneyimler elde edebiliriz. Daha öncesinde dediğim gibi çok beklentiye sokabilecek fakat arkasında çok hayal kırıklığına uğrayabileceğiniz bir anime…

Haberin son kısmına baktığımızda başrol oyuncularını ve seride yer alacak diğer oyunculara şöyle bir göz atalım!
 Animenin yıldızları:
Animenin ana karakteri Lugh rolünde Kenji Akabane rol alırken Dia karakterinde Reina Ueda, Tarte karakterinde Yuoki Takada ve son olarak Macha rolündeyse Shino Shimoji rol alacak.

 Bunların yanında animede ön planda olmasa da perde arkasında yer alan büyük bir ekibin parçası olan stüdyoyu ve içindeki çalışanları tanıyalım:
Hep sanat Yönetmeni hem de Sanat Tasarımında Hiroya Yoshiyama varken Görsel Efekt kısmında Susumu Kashiwabara yer alıyor. Müziklerde Glovision ve Lantis boy gösterirken animenin ana müziklerini Kenichi Kuroda yapıyor olacak.
 Ve elbette Kaori Yoshikawa bu animede Animasyon Yönetmenliğinde yer alsa da animeyi ele alacak yapım “Palette Stüdyo” olacak!

Bugünkü “Redo of Healer Yazarından Yeni Bir Anime: The Worlds Finest Assassin” yazımı okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Umarım eğlenceli ve bilgilendirici olmuştur. Bunun yanında eğer bir hatam veya kusurum varsa şimdiden özür dilerim… Bunun gibi birçok anime içerikleri için BURAYA, bu yazıyı esinlendiğim kaynağına ulaşmak için BURAYA tıklamanız yeterli. Şimdiden herkese iyi ve keyifli anime günleri dilerim!


Bir cevap yazın