2020 Sonbahar Animeleri Tanıtım Videolarını Tek Başlıkta Topladık. İşte geçen haftanın tanıtım videoları (PV), televizyon reklamları (CM) ve fragmanlardan oluşan bir koleksiyon. Hepsini tek tek aramaktan sıkıldıysanız listemiz size göre 🙂

Dragon, Ie wo Kau.

Televison anime Dragon, Ie wo Kau’nun resmi web sitesi. ilk tanıtım videosunu Çarşamba günü yayınladı. Seri Signal.MD tarafından üretilecek ve aynı adlı komedi fantastik mangayı uyarlamayı hedefliyor.

Fate/Grand Order: Shinsei Entaku Ryouiki Camelot 1 – Wandering; Agateram

Fate / Grand Order: Shinsei Entaku Ryouiki Camelot film serisi ilk film için bir teaser Pazartesi günü projenin resmi Twitter hesabı üzerinden yayınlandı. Videoda, filmin ana teması olarak kullanılacak olan Maaya Sakamoto’nun “Dokuhaku” şarkısı yer alıyor. Film, Production I.G tarafından üretilecek ve COVID-19 nedeniyle 15 Ağustos’taki ilk açılışının ertelenmesinin ardından 5 Aralık’ta Japonya’da gösterime girmesi planlanıyor.

Free! (Film)

Kyoto Animation’ın Free !: Dive to the Future filminin devamı için bir tanıtım videosunu Cumartesi günü yayınlandı. Video ana oyuncu kadrosunu vurguluyor ve filmin 2021’de Japon tiyatrolarında açılacağını açıklıyor.

Gintama: The Final

Warner Bros. Japan için resmi YouTube kanalı Çarşamba günü Gintama: The Final için bir teaser yayınladı. Video, filmin 8 Ocak 2021’de yapılacağını duyurdu.

Haikyuu!!: To the Top 2nd Season

Haikyuu: To the Top’un ikinci yarısı için iki tanıtım videosu  Pazar günü serinin resmi Twitter hesabı üzerinden yayınlandı. SUPER BEAVER’ın “Toppakou” adlı şarkısı ilk videoda yer alıyor ve serinin açılış tema şarkısı olarak kullanılacak, ikinci videoda ise SPYAIR’ın seslendirdiği kapanış tema şarkısı “One Day” yer alıyor. Tweet, videoların yanı sıra 3 Ekim prömiyer tarihini de duyuruyor.

Ochikobore Fruit Tart

Stüdyo Feels için ikinci tanıtım videosu. Ochikobore Fruit Tart’ın anime uyarlaması serinin açılış tema şarkısı “Kibou Darake no Everyday!” ve tema şarkısı “Wonder!”. Her iki şarkı da Fruit Tart’ın ana kadrosu tarafından seslendirilecek. Videoda ayrıca televizyon animesinin 12 Ekim için planlandığı ortaya çıktı.

Ookami-san wa Taberaretai

Ookami-san wa Taberaretai için ilk tanıtım videosu Perşembe günü resmi web sitesinde yayınlandı. Televizyon anime Peak Hunt tarafından üretilecek ve 6 Eylül’de yayınlanması bekleniyor.

Shoujo☆Kageki Revue Starlight Movie

Yeni Shoujo ☆ Kageki Revue Starlight filmi için bir teaser Pazartesi günü franchise’ın resmi YouTube kanalı aracılığıyla yayınlandı. Teaser, filmin 2021’de Japonya’da gösterileceğini ortaya koyuyor. Filmin yapımcılığını Kinema Citrus olacak ve daha önce franchise’ın derleme filmi Shoujo ☆ Kageki Revue Starlight: Rondo Rondo Rondo’nun devamı olarak duyurulmuştu.

Tatoeba Last Dungeon Mae no Mura no Shounen ga Joban no Machi de Kurasu Youna Monogatari

LIDENFILMS’in Tatoeba Last Dungeon Mae no Mura no Shounen ga Joban no Machi de Kurasu Youna Monogatari televizyon animesi için üçüncü tanıtım videosu, yardımcı oyuncu kadrosunun ilgili rollerini gösteriyor. Video ayrıca Ekim galasının Ocak 2021’e erteleneceğini duyurdu.

Yes ka No ka Hanbun ka

Boys Love Festival’in resmi YouTube kanalı proje Pazar günü Yes ka No ka Hanbun ka anime filmi için iki teaser yayınladı. Her iki video da oyuncu kadrosunun yanı sıra ana kadronun seslendireceği filmin tema şarkısı “Sekai to Kakurenbo” nun önizlemesini yapıyor. Videolar ayrıca filmin Aralık galasını da duyurdu.

2020 Sonbahar Animeleri için yayınlanan videolar şimdilik bu kadar. Daha fazla haber için Buraya ve daha detaylı bilgi için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Bir cevap yazın