Anime Haber

Free! Animesinin Yeni Filmi 2021’de Sizlerle!

Free Season 4 release date Will the Free Iwatobi Swim Club anime take the boys to the Olympics next

Öncelikle selamlar, bu hayatta sevdiği tek şey anime olan anime aşıkları sizlere de hoş geldiniz! Bugün sizlere yaz havasının içine giriyoruz. Yüzmeyi seviyorsunuz öyle değil mi? Çünkü bu yakışıklı çocuklar çok seviyor…Lafı daha fazla uzatmadan bugünkü konumuz: Free !

Free!


Kyoto Animation’s Free! animesi için resmi web sitesinden Cumartesi günü yeni tanıtım videosu yayınladı. Fragman franchise’ın yepyeni anime filmi 2021 olarak duyurdu. Ve bunun yanında bir dizi sözle ile geldi.

“Haruka Nanase: Dünyadaki mücadelesi başlıyor…”

Peki bu fragman nasıl? diye sorabilirsiniz. Sizleri fazla merakta bırakmadan işte o yeni Free! animesinin fragmanı:

Filmde çalışanlardan bazıları Kasım ayı 2020 yazında yayınlamayı hedeflerken onların tabiri ile “çeşitli nedenlerden” dolayı ertelendiğini açıkladılar.
Ama bu duyuru hayranlara, yönetmenin ve ekibin geri kalanının hayranları için beklemelere değecek bir film ile karşılarına çıkmaları için sıkı çalıştıkları hakkında bizlere güvence vermekten çekinmediler.

Free!
Dive to the Future Temmuz 2018’de gösterime girmişti. Arkasından Crunchyroll, animeyi Japonya’da yayına aldı. Büyük bir ilgi toplayan anime daha sonrasında Funimation tarafından İngilizce dublaj halinde batı pazarında yayınladı. Bu yeni dizide de okuldan yeni görmemiz başka bir güzel yanı…

Ama tabi hayat bu animeler kadar sevimli ve neşeli bir yer değildir.18 Temmuz 2019’da Kyoto Animation kendine ait olan stüdyosunda çıkan yangın sonucu 36 kişi hayatını kaybetti ve bunun yanında da 33 kişi ağır yaralandı… Yakın bir tarihte böylesine kötü bir olay yaşamasına rağmen KA hızlıca ayağa kalkıp işleri tekrardan ele almayı başarmıştır.

Peki bu anime neyin nesi be? dediğinizi duyar gibiyim. Ama hiç üzülmeyin bunu düşündük ve çok çok önceden bu sorunu çözmek için yazarlarımızdan biri sizler için animeden bahsetti. Free! animesi hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz Buraya tıklamanız yeterli.

Bugünlük anime haber tanıtımın sonunda geldik. Umarım öğretici ve bilgilendirici olmuştur. Bir hata yaptıysam şimdiden özür dilerim. Eğer bunu yorumlar kısmında belirtirseniz çok mutlu olurum. Bunun gibi birçok anime haberine ulaşmak için Buraya veya kullandığım kaynağa ulaşmak için Buraya tıklamanız yeterli. Şimdiden herkese iyi ve keyifli anime günleri dilerim!

Related Posts

Bir cevap yazın