Anime Haber

Princess Connect! Re:Dive 2. Sezon Duyuruldu

1597332991 443a382c03140c2bf6e22e6c3738cbf6

Princess Connect! Re:Dive 2. Sezon Duyuruldu. Princess Connect! Re: Dive ‘in 2.5 yıl dönümünü kutlayan bir canlı yayın programı Perşembe günü televizyon animesi için ikinci sezonunu duyurdu. Resmi web sitesinde bir tanıtım tanıtım videosu yayınlandı. CygamesPictures yeni sezonu üretmek için geri dönüyor.

Princess Connect! Re:Dive Konusu

Astraea kıtasında, adı Yuuki’den başka hiçbir anısı olmayan bir adam gökten düşer. Kokkoro adlı bir elf onu bulur ve kendisini geçmek üzere oldukları dünyada onun rehberi olarak tanıtır. Yuuki, Kokkoro’nun rehberliğiyle, canavarlarla savaşmaktan para birimi kullanmaya kadar bu dünyanın nasıl işlediğini öğrenebilir. Yolculuklarından para kazanmak isteyen Yuuki ve Kokkoro, basit bir görevi kabul etmek için yakındaki bir lonca derneğine gitmeye karar verir. Seferlerinde, savaşta yetenekli, biraz obur ama çekici bir kız olan Pecorine ile tanışırlar. Ertesi gün, sihir konusunda uzmanlaşmış kedi kız Karyl ile tanışırlar. Bir süre sonra aralarında bir dostluk ve yoldaşlık bağı oluşur ve dördü kendilerine ait bir lonca kurmaya karar verir. Maceralarına devam ederken dünyayı keşfederler, yeni insanlarla tanışırlar ve belki de Yuuki’nin kayıp anılarının ardındaki gizemleri ortaya çıkarırlar.

Cygames’in role play oyunu olan akıllı telefon oyununu uyarlayan anime serisi, bu baharda 13 bölümde yayınlandı. Takaomi Kanasaki (Kono Subarashii Sekai ni Shukufuku wo!), Yönetmen yardımcısı Kana Shundou (Youjo Senki) ile birlikte seriyi yönetti .

Orijinal Princess Connect! CyberAgent ve Cygames tarafından geliştirilen akıllı telefon oyunu Şubat 2015 ile Temmuz 2016 arasında hizmette kaldı. Sonuncusu, devam filmi Princess Connect’i başlattı!

Asahiro Kakashi ve Weshica / Shougo, Şubat 2018’de Cycomics web sitesinde bir manga uyarlaması başlattı. Kodansha, Aralık 2018’de ikinci cildi yayınladı.

Daha fazla haber için Buraya ve seri hakkında daha fazla detay için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın