Anime Haber

Miss Kobayashi’s Dragon Maid 2021’de Geri Dönüyor!

Miss Kobayashis Dragon Maid scaled

Komedi anime Miss Kobayashi’s Dragon Maid önümüzdeki yıl 2. Sezon için geri dönüyor!

Yeni sezonun adı “Miss Kobayashi’s Dragon Maid S” olacak ve “S”, “süper, yüce ikinci hayatın” “başlangıcını” temsil edecek.

Miss Kobayashi's Dragon Maid

Miss Kobayashi’s Dragon Maid 2021’de Geri Dönüyor!

Ejderha hizmetçileri Tohru, Kanna, Elma ve Lucoa’nın elleriyle S harfini şekillendirdiği haberi kutlamak için bir teaser görseli yayınlandı.

Coolkyousinnjya’nın komedi mangasına dayanan dizi, Kobayashi adlı bir ofis çalışanı ve onun eşsiz ejderha hizmetçilerinin etrafında dönüyor. Anime uyarlamasının 1. sezonu 2017’de yayınlandı.

Serinin konusu kısaca şöyle..
Kobayashi tek başına yaşayan biriydi ama bir Tooru ile karşılaştı. Aslında kapısına kadar geldi. O andan itibaren birlikte yaşamaya başladılar. Tooru gerçekte insanlara yukarıdan bakan bir ejderha ama Kobayashi onu kurtardığı için ona olan borcunu ödemek istiyor. ancak herşey plana göre gitmiyor tabi…

Bu komedi animesi içerdiği karakterlerle bir çok kişi tarafından çok sevildi. Bu haberin bu animeyi sevenleri mutlu edeceğini düşünüyorum. Yaşanan pandemi hayatımızda abartısız her şeyi etkiledi. Umarız sevdiğimiz animelerin yeni sezonları bizleri çok bekletmeden gelir.

Miss Kobayashi’s Dragon Maid S 2021’de yayınlanacak

(C) Coolkyousinnjya, Futabasha / Dragon Life Improvement Committee

Diğer anime haberleri için tıklayabilirsiniz.

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Bir cevap yazın