#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Miss Kobayashi’s Dragon Maid 2021’de Geri Dönüyor!

Komedi anime Miss Kobayashi’s Dragon Maid önümüzdeki yıl 2. Sezon için geri dönüyor!

Yeni sezonun adı “Miss Kobayashi’s Dragon Maid S” olacak ve “S”, “süper, yüce ikinci hayatın” “başlangıcını” temsil edecek.

Miss Kobayashi's Dragon Maid

Miss Kobayashi’s Dragon Maid 2021’de Geri Dönüyor!

Ejderha hizmetçileri Tohru, Kanna, Elma ve Lucoa’nın elleriyle S harfini şekillendirdiği haberi kutlamak için bir teaser görseli yayınlandı.

Coolkyousinnjya’nın komedi mangasına dayanan dizi, Kobayashi adlı bir ofis çalışanı ve onun eşsiz ejderha hizmetçilerinin etrafında dönüyor. Anime uyarlamasının 1. sezonu 2017’de yayınlandı.

Serinin konusu kısaca şöyle..
Kobayashi tek başına yaşayan biriydi ama bir Tooru ile karşılaştı. Aslında kapısına kadar geldi. O andan itibaren birlikte yaşamaya başladılar. Tooru gerçekte insanlara yukarıdan bakan bir ejderha ama Kobayashi onu kurtardığı için ona olan borcunu ödemek istiyor. ancak herşey plana göre gitmiyor tabi…

Bu komedi animesi içerdiği karakterlerle bir çok kişi tarafından çok sevildi. Bu haberin bu animeyi sevenleri mutlu edeceğini düşünüyorum. Yaşanan pandemi hayatımızda abartısız her şeyi etkiledi. Umarız sevdiğimiz animelerin yeni sezonları bizleri çok bekletmeden gelir.

Miss Kobayashi’s Dragon Maid S 2021’de yayınlanacak

(C) Coolkyousinnjya, Futabasha / Dragon Life Improvement Committee

Diğer anime haberleri için tıklayabilirsiniz.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Serial Experiments Lain Anime Tanıtımı ve İncelemesi

Princess Connect! Re:Dive

Princess Connect! Re:Dive 2. Sezon Duyuruldu