Oyun Önerileri, Oyun

Vakit Öldürmek İçin Efsane Mini Browser Oyunları

maxresdefault

Vakit Öldürmek İçin Efsane Mini Browser Oyunları , yazımız ile oyun yazılarımıza devam ediyoruz. Zaman zaman yapacak hiçbir şey bulamayız. Bilgisayardan kalkmakta istemeyiz. Bu gibi durumlarda masaüstünü açıp belirli aralıklarla yenilemek yerine böyle zamanlarınızı bile eğlenceli hale getirecek küçük ama zevkli en iyi mini browser oyunlarını listeledik. Bu oyunlar en iyi io oyunları olarak da geçiyor. Gelin Vakit Öldürmek İçin Efsane Mini Browser Oyunları ‘nı görelim.

Vakit Öldürmek İçin Efsane Mini Browser Oyunları

8 – Wormax.io

Buda aynı slihter.io gibi olan bir oyun.

 

7 – Superhex.io

Altıgen bölmelerden oluşan zemin üzerinde küçük bir alan ile başlıyorsunuz. Amacınız en büyük alana sahip olmak. Mekanınızdan çıktığınızda arkanızda bir çizgi oluyor. Siz mekanınıza dönemeden biri bu çizgiye vurursa kaybediyorsunuz.

 

6- Splix.io

Superhex.io nun kare versiyonu. Kalan her şeyi aynı. 😀

 

5 – Vanar.io 

Darkorbit tadında bir uzay oyunudur. Öyle çok kullanıcısı olmasa da kemik bir kullanıcı sayına ulaşmış gibi. Oynaması biraz zor olsa da oynadıkça alışıyorsunuz. Oyunda küçük bir uzay gemisi ile başlıyorsunuz. Etraftaki düşmanları yok ederek ve ayları toplayarak gelişiyorsunuz.

 

4 – Cursors.io

mini browser games multiplayer

Fare imleci yani ok ‘u ile oynayabileceğiniz biraz sinir bozucu bir labirent oyunu. Oyuna girdikten sonra 4, 5 dakika kadar kendi imlecinizin nerede olduğunu bulmaya uğraşıyorsunuz. Başka insanların fare imleçleri ile oynuyorsunuz oyunu. Labirent içerisinde kapılar var ve bu kapıları da başkaları açması gerekiyor. Yoksa orada kalıyorsunuz. Değişik bir oyun. 😀

 

3 – Diep.İo

mini browser games multiplayer

Bu oyuna ilk başladığınızda küçük tank ile başlıyorsunuz. Düşmanlarınızı öldürdükçe ve etraftaki malzemeleri toplayarak puan kazanıyorsunuz ve bu şekilde tankınızı geliştirip daha güçlü ve çoklu ateş eden silahlar elde ediyorsunuz. Can sıkıntınıza birebir.

 

2 – Slither.İo

mini browser oyunları

Bu oyun dünya çapında büyük ses getirdi. Birçok youtuber’in videosunu çektiği bir oyun oldu. Gerçekten güzel ve benimde defalarca oynadığım bir oyundur. Oyun mod eklentileri ile solucanınızı farklı şekillere sokabiliyorsunuz. Küçük bir solucanken büyükleri alt etmeyi, büyüdükten sonra da küçüklerden korkmaya başladığınız eğlenceli bir oyundur.

 

1 – Agar.İo

Eeeee artık bunu bilmeyen yoktur diye düşünüyorum. bu aynı slither.io gibi dünya çapında ses getiren bir io oyunudur. Hatta bildiğim kadarı ile ilk çıkan io oyunu agar.io idi. Arkadaşlarımızla az oynamazdık valla. Arkadaşlarımıza aynı isimleri verip birbirimi besleyerek büyür tüm alanı ele geçirmeye çalışırdık. Arkadaşlarınızla da oynayabileceğiniz efsane mini browser oyunlarındandır.

 


Vakit Öldürmek İçin Efsane Mini Browser Oyunları , yazımızda bu kadar dostlar.

Diğer yazılarımızda görüşmek üzere.

Diğer oyun yazılarımıza bakmadan geçmeyin. 😉

Sağlıcakla ve takipte kalın. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Bir cevap yazın