Robico‘nun My Little Monster (Tonari no Kaibutsu-kun) mangası için Live Action film uyarlaması haberi duyuruldu. Filmin prodüksiyonunu TOHO Animation üstlendi. Masaki Suda (resimde solda yer alan) Haru Yoshida karakterini canlandıracak. Tao Tsuchiya (sağda) ise Shizuku Mizutani rolünde.

Tonari - tonari no kaibutsu-kun live action duyuruldu!! - figurex anime haber

Shō Tsukikawa (Live Action Kurosaki-kun no Iinari ni Nante Naranai, Kimi no Suizō o Tabetai) filmi yönetiyor. Filmin Mayıs ayının sonlarında çekime başlaması planlanıyor ve yayın tarihi ise 2018 olarak açıklandı. Kodansha Comics mangayı İngilizce olarak yayınlıyor ve hikayeyi şöyle anlatıyor:

” Mizutani, yalnızca okulda en yüksek puanlar sürdürmekle ilgilenen kendini toplumdan soyutlamış bir öğrencidir. Haru, şiddet patlamalarıyla herkesi korkutan, dürtüsel, kaba bir insandır.

Haru, bir öğrenciyi taciz eden bazı zorbalara rastladığında okulun ilk gününde zorbaları döver ve okuldan uzaklaştırma alır. Mizutani, Haru’ya okul materyalleri sunmakla görevlidir. Haru, bunu bir dostluk hareketi olarak yorumlar ve onun dehşetinden en çok Mizutani nasiplenir. Böylece tuhaf ve potansiyel olarak yanıcı bir ilişki başlar! “

Robico, Kodansha’nın Desert dergisinde 2008‘de mangayı piyasaya sürdü ve Haziran 2013‘te sona erdi. Manga, 2012‘de yayınlanan bir televizyon anime dizisine ilham kaynağı oldu

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Bir cevap yazın