Genel

Tokyo Revengers Live-Action Filmi İçin Fragman Yayınladı!

dokumushi

Öncelikle selamlar, baharın gelişiyle yeni animelere yolculuk yapan anime hayranları sizler de hoş geldiniz. Bugün sizlere yine 2021 Bahar ayında yayınlanmaya başlayan ve ilk birkaç bölümüyle birçok kişiyi ekrandan ayırmayan Tokyo Revengers animesinin live-action uyarlaması için yeni fragman ve görseller yayınladı!

Tokyo Revengers Live-Action

Afiş Görseli

Ve elbette yeni bir poster görselinin yanı sıra, Ken Wakui‘nin Tokyo Revengers mangasının yakında çıkacak olan live-action uyarlaması için daha fazlasını yayınladı!
…Tabi detaylara fazla girişmeden önce daha yeni yayınlanmaya başlanılan Tokyo Revengers animesinin birden böyle bir hareket yapması insanları şoka etti ve herkesi önce animeye yönlendirdi.

Siz de animenin ilk bölümünü izlemeye gitmeden önce, gelin sizlere bu anime hakkında daha fazlasını açıklayayım…

Tokyo Revengers Animesinin Konusu

Hikayemiz, Takemichi Hangaki‘nin gizemli bir şekilde dönüp eskide yaşadığı hayatı ve yaptığı hatalarını düzeltmeye çalışmasını ele alıyor.
Takemichi Hangaki, hayatını umutsuzluk çukurunda yaşanan bir gençtir. Günün birinde hayatı boyunca sahip olduğu tek sevgilisi, Hinata Tachibana‘nın bir çete tarafından öldürüldüğü haberini alır.

Ölümünü duyduktan hemen sonra kendini yollar atan Takemichi, istasyonda tren beklerken “kaza” sonucu trenle burun buruna gelir. Gözlerini açtığında eskiden takıldığı dostlarıyla yeniden birliktedir. Evet, Takemichi zamanda geriye giderek 12 yıl önceki haline gelmiştir.
Şimdi ise geçmişi değiştirerek sahip olduğu tek kız arkadaşını kurtarmanın yollarını arıyor…

Animenin Resmi Fragmanı

Evett, animemiz özetle bu şekildeydi… Şimdi haberimize kaldığımız yerden devam edelim.

Filmimiz bizlere bir posterden daha fazlasını gösterdi. Kendine ait resmi web sitesinde film hakkında bizlere ayrıntıları gösterdi. Kesinlikle, resmi web sitesinde ana karakterin de bulunduğu ve diğer karakterleri tanıtılan doksan saniyelik bir fragman bile yayınladı!
Aynı zamanda Tsutomu Hanabusa (Kakeguri, Keep Your Hands Off Eizouken!..) gibi serileri yöneten usta isim bu filmde de yönetmen koltuğunda. Filmin başta 9 Ekim 2021 tarihinde çıkması hedeflenirken, bu dönemler çıkan birçok yapım gibi bu da COVID-19 salgını yüzünden ertelendi. Serinin resmi çıkış tarihi 9 Temmuz 2021 olarak belirlendi…

Resmi Fragman

Fragmanı ile birlikte aslında film için her şey hazır gibi duruyor. Son olarak da bu filmde yer alan isimleri bir tanıyalım…

Oyuncular da şu şekilde: (Yukarıdaki resimde soldan sağa)
– Takumi Kitamura, Takemichi Hanagaki olarak
– Yuki Yamada, Ken Ryouguji olarak
– Yosuke Sugino, Naoto Tacgibana olarak
– Nobuyuki Suzki, Masataka Shimizu olarak
– Hayato Isomura, Atsushi Sendou olarak
– Shotaro Mamiya, Tetta Kisaki olarak
– Ryou Yoshizawa, Manjirou Sano olarak yer alıyor olacak.

Popüler rock grubu olan SUPER BEAVER‘ın filmin tema şarkısı “Namae o Yobu yo” adlı şarkıyı bizlere sunuyor.

Bugünlük de bir anime haber tanıtımın sonunda geldik. Umarım öğretici ve bilgilendirici olmuştur. Bir hata yaptıysam şimdiden özür dilerim. Eğer bunu yorumlar kısmında belirtirseniz çok mutlu olurum. Bunun gibi birçok anime haberine ulaşmak için BURAYA veya kullandığım kaynağa ulaşmak için BURAYA tıklamanız yeterli. Şimdiden herkese iyi ve keyifli anime günleri dilerim!

Related Posts

Bir cevap yazın