The Quintessential Quintuplets Anime Karakterleri Yayınlandı

The Quintessential Quintuplets mangasının animeye uyarlanacağı ilk olarak manganın orjinal web sitesinde yayınlandı. Animenin konusu, oyuncuları, seiyuuları ve yapım ekibi belli oldu.

Anime için yeni bir posterde yayınlandı.

Satoshi Kuwabara (Dagashi Kashi 2) animeyi Tezuka Productions (Black Jack) ile yönetiyor. Keichiiro Ochi (Hinamatsuri) seri birleşimden oluşuyor. Michinosuke Nakamura (Hajime no Ippo Rising) ve Miyabi Uta karakter tasarımları ile ilgileniyor. Natsumi Tabuchi (Clockwork Planet), Hanae Nakamura (Clockwork Planet) ve Miki Sakurai müziği besteliyor.

Ocak ayında Galası yapılacak animenin kaç bölüm süreceği yada kaçında başlayacağı henüz belli değil.

Animenin konusu;

Futaro Uesugi fakir bir lise ikinci sınıf öğrencisidir. Para kazanmak için sınıf arkadaşlarına yüksek fiyata özel ders vermektedir. Onların adı Quintuplets’dir. Bu beş kız kardeşin beşi de çalışmaktan nefret eden sorunlu kişilerdir. Futaro’nun işi de onlara ders çalıştırmak.

Manga Weekly Shounen Magazine’de 9 Ağustos 2017’den beri yayınlanıyor. Eylül ayında manganın 14. cildi basıldı. 8 Ağustos’tan beri de 700.000’den fazla kopya satıldı.

 

 

 

Animenin konusundan da bahsettiğimize göre şimdi de karakterlere bakalım.

Futaro Uesugi’yi Yoshitsugu Matsuoka seslendirecek.

 

Ichika Nakano’yu Kana Hanazawa seslendirecek.

 

Nino Nakano’yu Ayana Taketatsu seslendirecek.

 

Miku Nakano’yu Miku Ito seslendirecek.

 

Yotsuba Nakano’yu Ayane Sakura seslendirecek.

 

Itsuka Nakano’yu Inori Minase seslendirecek.

Anime ile ilgili henüz bir video yayınlanmadı. Bu yüzden size video veremiyorum. Konu bakımından çok da ilginç bir animeye benzemiyor aslında. Nereden bakarsan bak sıradan bir harem animesi. O yüzden benim ilgimi çeken tek şey beş kız kardeş olayı oldu. Onun dışında harem ve ecchi tarzı animeleri pek sevmediğim için izleme listeme eklemedim. Ama erkek üyelerimizin hoşuna gidebilecek bir seri gibi duruyor.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Mob Psycho 100 2. Sezon 2018’de Prömiyer Yapacak

kemono friends 2 sezon

Kemono Friends 2 Sezon Animesi Yeni Görsel Yayınlandı