Anime Haber

Kemono Friends 2 Sezon Animesi Yeni Görsel Yayınlandı

kemono friends 2 sezon

Kemono Friends 2 Sezon Animesi Yeni Görsel Yayınlandı, serinin yönetmeni henüz belirlenmemiş olsa bile seri hakkında bazı gelişmeler hala oluyor.

Kemono Friends 2 Sezon Animesi Yeni Görsel Yayınlandı

Kemono Friends serisinin 2. sezon personelleri, Çarşamba gününde seri hakkında bir görsel yayınladılar. Görselde yazan yazı “Yeni arkadaşlar bulmak.”

kemono friends 2 sezon

Bu yeni görsel 19 Ekim’de Jaeponya sınırları içindeki 24 farklı hayvanat bahçesinde ve akvaryumlarda gösterildi. 28 Ekim’e kadar da gösterilmeye devam edecekler. Görseli tasarlayan sanatçının adı ise Mine Mineizaki’dir.

Serinin İlk sezonundaki görselinde yer alan Serval, yeni karaktlerler Giant Armodillo, Caracal, Common Raccon, PPP İdol, Fennec ve Girant Pangolin 2. sezon ile birlikte güncellendi.

Bu ikinci sezonun yönetmen koltuğunda oturacak kişi ve prodüktörü henüz açıklanmadı. Serinin 1. sezonundaki  yönetmen Tatsuki, çok önceleri 2. sezonda yer almayacağını zaten bildirmişti. Serinin yapımcı şirketi de Yaoyorozu’nun tekrar dönmeyeceğini açıkladı.

Serinin 2. sezonuna hayat verecek olan ekip, seri için yeni ekip arkadaşları için seçmeler düzenlemeye başladılar.

Orjinal Kemono Friends uygulamasını Nexon tarafından 2016 yılının başında piayasa sürülmüş olmasına rağmen aynı yılın son yani aralık ayında hizmeti kesti. Kemon Friends serini yayınlanmadan önce 12 bölümden oluşan tv animesi 2017 yılının ocak ayında TY Tokyo ve TV Osaka’da prömiyer yapmıştı ve Mart 2017’de de sona erdirilmişti.


Kemono Friends 2 Sezon Animesi Yeni Görsel Yayınlandı yazımızda bu kadar dostlar.

Daha çok oyun haberleri, anime haberleri için bağlantılara tıklayabilirsiniz. Daha fazlası için sitemizde turlamanız yeterlidir.

Takipte Kalın. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Bir cevap yazın