Anime Haber

KonoSuba Yeni Filmi 2019 Olarak Duyuruldu

Ekran Alıntısı 2

KonoSuba : God’s Blessing on this Wonderful World! filminin tarihi 2019 olarak duyuruldu.

Hayranlar, 4 Kasım’da özel Kadokawa Sneaker Bunko 30th Anniversary festivalinde 4.500 yen için özel bir bilet satın alabilecekler. Konosuba’nın orijinal illüstratörü Mishima Kurone tarafından özel olarak resimlendirilmiş bir sanat panosu ve spor ayakkabılarınız için bazı sevimli süslemeler: ayakkabı bağcıkları ve ayakkabı takılar ile bir sanat panosunun bir ikramiyesi ile birlikte gelecek!

Bahsedilen sanatçının çizidiği ve etkinlikte satılacak ürünlerin portresi :

Orijinal olarak Akatsuki Natsume tarafından yazılan Konosuba, 6,5 milyonun üzerinde basılı baskılı büyük bir popüler komedi romanı. 2016 yılında bir televizyona uyarlandıktan sonra, 2017’de ikinci bir sezonun ardından, film 2018’de resmen ilan edildi.

Film yönetmen Kanasaki Takaomi, Uezu Makoto tarafından seri senaryosu, Kikuta Kouichi tarafından karakter tasarımı, ve J.C.Staff taşıma üretimi ile Kouda Masato tarafından müzik de dahil olmak üzere TV anime olarak aynı yaratıcı ekibi tarafından yönetilecektir. Oyuncular ayrıca, Kazuma olarak Fukushima Jun, Aqua olarak Amamiya Sora, Megumin olarak Takahashi Rie, Dark olarak Kayano Ai, Wiz olarak Horie Yui ve Yunyun olarak Toyosaki Aki ile geri döneceklerdir.

Resmi Twitter da festivalde yapılacak daha fazla duyuruda ima etti.

KonoSuba : God’s Blessing on this Wonderful World! Konusu

Bir oyun satın almadan dönerken gülünç ve acınası bir ölümden ölünce, lise öğrencisi Kazuma Satou kendini Aqua adında güzel ama iğrenç bir tanrıçadan önünde otururken bulur. NEET’e iki seçenek sunuyor: Ya cennete devam et ya da  rüyasında reenkarne olarak oyun oyna – gerçek bir fantezi dünyası! Yeni bir hayata başlamayı seçen Kazuma, köyleri terörize eden bir Demon Kralı’nın yenilmesiyle hızla görevlendiriliyor. Ama gitmeden önce, onun arayışında ona yardım etmek için herhangi bir maddeyi seçebilir ve gelecekteki kahraman Aqua’yı seçer. Fakat Kazuma büyük bir hata yaptı – Aqua tamamen işe yaramaz!

Ne yazık ki, onların sorunları burada bitmiyor; Böyle bir dünyada yaşamanın bir oyunda nasıl oynandığından çok farklı olduğu ortaya çıkıyor. Heyecanlı bir maceraya atılmak yerine, ikili yaşam masraflarını ödemek için önce çalışmalıdır. Gerçekten de, talihsizlikleri henüz yeni başladı!

Anime resmi Twitter hesabı için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın