Do You Love Your Mom Light Novel Animeye Uyarlanıyor. oğluna karşı aşırı derecede abartı bir sevgi duyan çılgın bir anne ile oğlunun bir isekai türü macerasını konu alan light novel anime oluyor.

Do You Love Your Mom Light Novel Animeye Uyarlanıyor

İngilzcesi Do You Love Your Mom and Her Two-Hit Multi-Target Attacks? olan ve Japoncası da Tsuujou Kougeki ga Zentai Kougeki de Ni-kai Kougeki no Oka-san wa Suki desuka? olan seri,  J.C.kadrosu tarafından animeye uyarlanacak. Henüz herhangi bir tarihi açıklanmadı.

Bu seri İseaki yani paralel evrene seyahat türünde bir parodi animesidir. Serinin konusu da şöyledir;

Osuki Masato, annesi ile birlikte bir video oyunu türünde bir paralel evrene transfer oluyolar. Olacak ya, Osuki’nin annesi inanılmaz güçlü bir savaşçı oluyor ve inanılmaz hızlı bir şekilde etrafları parti üyeleri ile doluyor.

Serinin senaryosu Dachima Inaka, çizimleri ise Pochi Lida tarafından yapılan light novel türünde olan seri 2017 yılının ocak ayında piyasa sürülmüştü. Pochi’nin göz dolduran çizimleri ile Dachima’nın mizhahi ve farklı bir anne-oğul ilişkisiyle birlikte çok satanlar arasında yerini almıştı.

Y.N: SEriyi hiç görmedim ama umarım bir ensetlik çıkarmazlar başımıza :/ Ensest olmadığı sürece gayet güzel ve komedi olarak tatmin edebilecek güzel bir seri olacağını düşünüyorum.


Do You Love Your Mom Light Novel Animeye Uyarlanıyor yazımızda bu kadar dostlar.

Daha çok oyun haberleri, anime haberleri için bağlantılara tıklayabilirsiniz. Daha fazlası için sitemizde turlamanız yeterlidir.

Takipte Kalın. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Back to list

Bir cevap yazın