Attack on Titan Live Action için Hollywood yapımı bir film yapılacağı daha önce dedikodusu ortaya atılmış bir haberdi fakat Kodansha Comics bunu daha önce 2017 yılında yalanlamıştı. Şimdi ise haber doğrulandı. Eğer kesinleşirse Warner Bros yapımı bir Attack on Titan Live Action seyredebiliriz.

100024 640 - attack on titan live action i̇çin hollywood sinyalleri - figurex anime haber

Variety, Pazartesi günü Warner Bros.’un Japon yayınevi Kodansha ile Hajime Isayama’nın Attack on Titan mangasına dayanan bir film üretmesi için anlaşma sağladığını bildirdi. Andy Muschietti (It) filmin yönetmenliğini üstlenecek. David Heyman (Harry Potter), Masi Oka (Mega Man) ve Andy’nin kız kardeşi Barbara Muschietti (It) filmin produktörleri.

Deadline Hollywood, Ocak 2017’de Warner Bros’un film haklarını almak için görüşmelerde olduğunu (Heyman’ın yönetmenliğiyle) görüştüğünü, ancak Kodansha haberin yalan olduğunu iddia etti.

Attack on Titan Live Action Konusu

Titan - attack on titan live action i̇çin hollywood sinyalleri - figurex anime haber

Yüzyıllar önce, insanlık, devasa eş merkezli duvarların ardında korku içinde saklanmak için insanları zorlayarak, titans denilen canavar gibi insansı yaratıklar tarafından yok olmaya yakın bir şekilde katledildi. Bu devleri gerçekten dehşet verici yapan şey, insan bedenine duydukları tadın açlıktan doğmadığı, sadece zevk için öldürdükleri.

Hayatta kalmalarını sağlamak için, insanlığın kalıntıları defansif bariyerler içinde yaşamaya başladılar ve bu da tek bir titan karşılaşması olmadan yüz yıl yaşadı. Bununla birlikte, devasa bir titan, sözde imkansız dış duvarı ihlal edip, insan yiyen suistimallere karşı hayatta kalmak için mücadeleyi devirmeyi başardığı zaman, bu kırılgan sakinlik çok geçmeden paramparça olur.

İşgalci yaratıkların ellerinde korkunç bir kişisel kayba şahit olduktan sonra, Eren Yeager hayatını, duvarların korunması dışındaki acımasız insansılarla savaşan elit bir askeri birim olan Survey Corps’a katılarak kurtuluşlarına adadı. Isayama’nın ödüllü mangasına dayanan Shingeki no Kyojin, kızkardeşi Mikasa Ackerman ve çocukluk arkadaşı Armin Arlert ile birlikte Eren’i takip ediyor.

Isayama, 2009 yılında Bessatsu Shōnen Magazine’de manga’yı piyasaya sundu. Kodansha Comics, manga’yı İngilizce yazdırarak yayınladı ve Crunchyroll ayrıca manga’yı İngilizce olarak yayınladı ve yeni bölümler Japonya’da yayınlandı. Manga, Nisan 2013’ten bu yana üç anime dizisine ilham verdi – üçüncü sezonun ikinci kısmı Nisan 2019’da başlayacak.

Manga ayrıca, 2015 yılında iki Japon Live Action filmine de ilham verdi. Animasyon filmleri sinemada ve Kuzey Amerika’daki ev sinemasında yayınladı.

Anime resmi web sitesi için Buraya ve daha fazla haber için Buraya Tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın