Mary and The Witch’s Flower’sın Stüdyosundan Yeni Film Geliyor

Studio Ponoc’un kurucusu ve yapımcısı olan Yoshiaki Nishimura Hollywood’daki Animasyon Film Festivali’nde stüdyonun yeni bir film üzerinde çalışmalara başladığını duyurdu. Nishimiya festivalde Ponoc’un kısa bir atoloji filmi olan Modest Heroes: Ponoc Short Films Tehatre Volume 1 filminin ardından bir konuşma yaptı. Aşağıdaki poster kısa filmin posteri.

Yoshiki Nishimura’ya ve yönetmen Hiromasa Yonebayashi’ye Mary and The Witch’s Flower’s için devam filmi olacak mı diye sorulduğunda yapımcı Nishimura gülerek ” sihirli çiçeğin her yedi yılda bir çiçek açtığını ve yeni filmin çıkmasının bu kadar uzun sürebileceğini söyledi.

Nishimiya’ya Studio Ponoc’u sonraki Studio Ghibli olup olamayacağını sorduklarında Nishimura “Ponoc hakkında Miyazaki’den sonra çıkmış bir stüdyo olduğundan bahsettiğini kabul etti. Lakin kişisel olarak bunun Post-da-Vinci gibi düşündüğünü söyledi.

Nishimura stüdyonun sonraki Studio Ghibli olmayı hedeflemediğini ve bunun faydasız bir hedef olduğunu söyledi. Bunun yerine stüdyonun Ghibli ile Hayao Miyazaki’den öğrendiklerini ve kendi yaratıcılıklarından  faydalanacaklarını söyledi. Nishimura özellikle Hayao Miyazaki’nin onlara çocuklara yönelik çalışmalar yaparlarsa yetişkinlerinde bunlardan memnun olacağını söylediğini söyledi.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Attack on Titan

Attack on Titan Live Action İçin Hollywood Sinyalleri

Hugtto! Precure Filmi Guinness Rekorlar Kitabına Girdi