Anime Haber

Hugtto! Precure Filmi Guinness Rekorlar Kitabına Girdi

51b1ZtjCyfL 4

The Eiga Hugtto Precure ❤ Futari wa Precure All Stars Memories filmi Guiness Rekorlar Kitabı‘na girdi. Precure serisi oldukça uzun bir geçmişe dayanıyor. Bir sürü farklı sezondan oluşan Precure ilk seri olarak 2005 yılında Futari wa Precure‘yı çıkardı. Oldukça beğenilen seri aynı isim üzerinden ikinci bir seri ve artı bir film de çıkardı. Tabi bu seride o kadar beğenildiki Toei Animation anime bittiği gibi Futari wa Precure Splash Star animesini yayınlamaya başladı. Aynı isim benzer karakterler lakin tamamen farklı bir konu üzerinden giden seride ilk seri kadar tutuldu. Ve bunu fırsata çeviren Toei Animation arka arkaya yeni seriler çıkarmaya devam etti.

13 farklı seriden oluşan Precure her yeni sezonda önceki bütün Precureların olduğu bir film çıkartır. 13 farklı seriden oluşan ortak bir filmde otomatikman karakter sayısı fazla olur. Bu filmde de toplamda 55 adet Precure bulunmakta. 55 Tane Mahou Shoujo. Düşünebiliyor musunuz? Bu sayı ile ‘Bir anime filmindeki en büyülü savaş’ adı altında Guiness Rekorlar Kitabına girdiler. Sertifikaları 7 Kasım’da verilecek.

 

About Aybike Keleş

İstanbul Aydın Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon öğrencisiyim. Anime izlemeyi ve kitap okumayı çok severim. Nightrose adlı adminim. Nickname'mim Cardfight Vanguard'daki bir karakterden geliyor. Oldukça güzel bir animedir tavsiye ederim.

Bir cevap yazın