LD-K Live Action için tanıtım videosu ve yeni görseller yayınlandı. LDK Hitotsu Yane no Shita için resmi web sitesi, “Suki” ga Futatsu (Tek Çatı Altında İki Aşık), Ayu Watanabe’nin LDK shōjo mangasının yeni live action filmi uyarlaması, Salı günü film için bir teaser videosu yayınlamaya başladı. Video, aşk üçgeni Aoi, Yōsuke ve Reien’i vurguluyor. Film 21 Mart 2019’da Japonya’da vizyona girecek.

 

Mone Kamishiraishi (yukarıdaki resimde kadın) filmde kahraman Aoi Nishimori, Yōsuke Sugino (solda) ise Shūsei Kugayama’yı oynuyor. Hikayeye yeni olan, Shūsei’nin kuzeni Reien Kugayama, Ryūsei Yokohama (sağda) tarafından canlandırılacak.

Visual - ld-k live action tanıtım videosu yayınlandı - figurex anime haber

Keita Machida (aşağıda) filmde Shūsei’nin ağabeyi Sōju Kugayama karakteri olarak da rol alacak.

Soju - ld-k live action tanıtım videosu yayınlandı - figurex anime haber

LD-K Live Action Konusu

Kodansha Comics, Kuzey Amerika’da mangayı yayınlıyor ve diziyi şöyle anlatıyor:

Aoi Nishimori, kendi evinde yalnız yaşayan bir liseli kızdır. Şans o ki  Shusei Kugayama okulunun prensi yan kapıya taşınmıştır! Buna ek olarak, bir dizi çılgın olay, ikisinin de tek bir çatı altında bir arada yaşamasıyla sonuçlanır! Shusei kalpsiz bir adam olarak bilinir ve Aoi özellikle en iyi arkadaşını soğuk bir şekilde reddettikten sonra ondan nefret eder. Bu nedenle birlikte yaşama hayatı felaket için bir reçete gibi görünür. Yine de, Aoi, Shusei ile birlikte yaşamaya alıştıkça duyguları kalbine vurduğu için kalbini durduramaz.

Watanabe, 2009 yılında Bessatsu Friend’de manga’yı başlattı ve Ağustos 2017’de sona erdi. Kodansha, manga’nın geçen Ekim ayında 24. ve son cildini yayınladı. Kodansha Comics, 26 Haziran’da 11. cilt yayınladı.

Manga daha önce Nisan 2014’te aşk meraklısı Shūsei olarak Ayaoi Gōriki’nin (Black Butler, Gatchaman, Mirai Nikki-Başka: Dünya) Aoi ve Kento Yamazaki (Kyō, Koi wo Hajimemasu) rol aldığı bir live action filminden esinlenmiştir.

Tanıtım videosunda aşk üçgeni geçtiğini görüyoruz. Ben Live Action yapılmasına karşıyım ve yapılan yapımları başarılı bulmuyorum. Umarım güzel bir romantik komedi filmi seyredebiliriz. Mangası için kaliteli shoujo mangalar arasında olduğunu söyleyebilirim. Okumayı düşünenler içim smut içerdiği uyarsısında bulunmak istiyorum.

Anime ve manga resmi sitesi için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

 

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Bir cevap yazın