Anime Haber

Mob Psycho 100 2. Sezon 2018’de Prömiyer Yapacak

mob psycho 100 2. sezon ne zaman

Mob Psycho 100 2 Sezon 2018’de Prömiyer Yapacak, ek olarak Setsuo 16 Kasımda imza günü olacak.

 

Mob Psycho 100 2 Sezon 2018’de Prömiyer Yapacak

Anime NYC personeli, Mob Psycho 100 adlı animenin, 2. sezonu Mob Psycho 100 II ‘nin prömiyerinin 17 kasım günü yapılacağını açıkladı. Shigo yani Mob Kageyama’ya ses veren Setsuo Ito da gösterime katılacak. Prömiyer esnasında serideki oyuncular ve diğer personellerin yorumları sunulacak ve hediyeler dağıtılacak.

mob psycho 100 2. sezon

Seysuo Ito 16 Kasım günü serinin panelinde, imza günü yapacak. Setsuo Ito’nun diğer rol aldığı seriler arasında Gataris’den Kai Musashikai ve Kaptan Tsubasa’dan Kenichi Iwami de bulunuyor.

Mob Psycho 100 2 Sezon serisi Japonya’da Ocak ayı içerisinde televizyonlarda prömiyer yapacak ve mart ayında yayınlanacak. Serinin  Yönetmen koltuğunda oturan Yuzuru Tachikawa, ilk sezonda yer alan BONES’teki personelin değişmeyeceğini söyledi.

Serinin konusu şöyle:

Kageyama Shigeo (Mob) psişik güçlere sahip olan bir 8. sınıf öğrencisidir. Genç yaşından beri psişik güçlerini pek çok kez gösterme fırsatı bulsa da bu yeteneklerinin insanlar tarafından hoş görülmediğini görünce güçlerini saklamaya ve kimseye göstermemeye başlar. Şuan da Mob’un tek arzusu, kendi sınıfındaki Tsubomi adlı kız ile arkadaşlık kurmak (sevgili olmak) ve psişik güçlerini ona kullanmayı öğreten ve öğütleyen “rehberi” ile hayattaki amacını keşfetmektir

Mob Psycho 100 2 Sezon ne zaman diye tekrar soracak olursanız, Seri Mart ayında Japonya Televizyonlarında yayına başlayacak. Türkiye’ye ne zaman gelir bilemeyiz.


Mob Psycho 100 2 Sezon 2018’de Prömiyer Yapacak yazımızda bu kadar dostlar.

Daha çok oyun haberleri, anime haberleri için bağlantılara tıklayabilirsiniz. Daha fazlası için sitemizde turlamanız yeterlidir.

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Related Posts

Bir cevap yazın