Anime, Anime Haber

Sword Art Online Alicization 2. Tanıtım Videosu Yayınlandı!

sword art online alicization

Sword Art Online Alicization 2. Tanıtım Videosu Yayınlandı!. Sword Art Online Alicization Light Novel ‘indeki bir yıllık süreyi kapsayacak. Yani novelindeki Alicization arc’ını konu alacak.

 

Sword Art Online Alicization Arc

“Neredeyim…?”

Kirito destansı, fantazi benzeri bir sanal dünyaya tam bir dalış yaptı. Giriş yapmadan hemen önce olanların sadece bir şaşkınlığıyla, etrafta dolaşmaya ve ipuçlarını aramaya başlıyor.

Bir çocukla karşılaşır.

“Benim adım Eugeo. Tanıştığımıza memnun oldum, Kirito.”

Her ne kadar sanal dünyanın bir sakini olsa bile (bir NPC) Kirito karşısındakine bir insanmış gibi duygular besler.

Kirito, Eugeo ile bağ kurarken, bu dünyadan çıkmanın bir yolunu aramaya devam ediyor. Bu arada, içinde derin bir anı hatırlıyor. Bir çocuk olarak Eugeo ile dağlardaki yarışmalarını hatırlar … İlk etapta olmaması gereken bir anı.

Ve bu anılarda, genç bir sarışın kız olan Eugeo’dan başka birini görüyor. Onun adı Alice. Ve asla unutulmaması gereken bir isim …

Sword Art Online Alicization Trailer ‘i bugün, resmi sitesi üzerinden videolarının yayınlanmasına başlandı. Videoda Lisa’nın opening şarkısı “Adams” ve Eir Aoi’nin kapanış tema şarkısı “Iris”  görüyoruz.

AnimeLab bu tanıtım videosunun ingilizde alt yazısını hazırladıktan sonra Japonya dışındaki tüm ülkelere açık olarak yayınladı.

Gösteri 9 Ekim’de TV Aichi’de yayınlanmadan önce, Japon Tokyo MX, Togichi TV, Gunma TV, BS11 televizyonlarında ve MBS üzerinden 7 Ekim saat 12:00 ‘da  yayınlanacak.

Anime’nin saatlerce süren ilk bölümünü için 15 Eylül’de Japonya’da bir gala etkinliği olacak. Bölümün aynı gün Los Angeles’ta da bir gala etkinliği olacak. Bölüm ayrıca Avustralya, Fransa, Almanya, Rusya ve Güney Kore’de de prömiyer yapacak.

 

Sword Art Online Alicization Ekip

Manabu Ono (Horizon in Nowhere , Saki , The Asterisk War ), A-1 Pictures’daki animasyonu yönetiyor. Sword Art Online Film: Ordinal Scale animasyon yönetmenleri Gou Suzuki ve Tomoya Nishiguchi , karakter tasarımları için Shingo Adachi’ye katılacak. Yuki Kajiura müzikler için dönüyor.

Anime de, yine Kirito ‘yu Yoshitsugu Matsuoka ve Asuna’yı Haruka Tomatsu seslendirecek  Ai Kayano , Alice’i oynayacak ve Nobunaga Shimazaki, Eugeo’yu oynayacak.

Animenin kapsayacağı romanlarının tamamı ‘Alicization Arc.’ olacak. Alicization arc orijinal roman serisinin 9 ila 18 ciltleri arasına denk gelmektedir.

Yeni dizide iki televizyon anime uyarlaması, özel bir anime ve yeni bir film var .

Kaynaklar:

Sword Art Online Alicization animenin resmi Web Sitesi

Moca Haberleri

MyAnimeList


YN: Her SAO serisini ayrı ayrı beğenmiştim. Bununda çok güzel olacağından şüphem yok ancak malum ne zaman izleriz orası muamma. Yeni haberlerde görüşmek üzere. 😉

SAO ile ilgili diğer haber yazılarımız için tıklayabilirsiniz.

Yeni haberler ile gündemi tutmaya devam edeceğiz. Takipte Kalın. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Related Posts

Bir cevap yazın