Anime Haber

Isekai Izakaya Nobu Serisi Animeye Uyarlanıyor

3

Isekai Izakaya Nobu manga serisinin anime adaptasyonu 2 Ekim‘de yayınlanacak.

 

Yemek ve gurmelik senaryosuna sahip animeleri oldum olası sevmişimdir. Isekai Izakaya Nobu  seriside bize birbirinden güzel Japon yemeklerini anlatacak yemek teması üzerine çizilmiş bir manga.

Isekai Izakaya Nobu Konusuna Kısaca Değinirsek

Patron Yazawa “Nobu” Nobuyuki ve Garson Senke Shinobu hayatlarını küçük bir esnaf meyhanesi olan “Izakaya Nobu” ‘da sürdürmektedirler. Shinobu müşterilerine her gün farklı ve bir o kadar da lezzetli menüler hazırlamasıyla ünlü birisi. Öyle ki bu Japon tarzı barda yediğiniz yemekler sizi sanki başka diyarlara götürecek kadar lezzetli. Barın gizemi ise sanki değilde yemekleri yediğinizde sizi gerçekten başka diyarlara götürmesi.

Senaryosunu Semikawa Natsuya‘nin çizimlerini ise Kururi‘nin yaptığı seri yayın hayatına 2012 yılında Light Novel olarak başlamıştı.  Shousetsuka ni Narou büyük ödülünü kazandıktan sonra 2014 yılında ise yayın hayatına manga olarak devam edilmesine karar verildi. Manga halini ise  Nitouhei Virginia çiziyor.

Serinin aynı zamanda 2018 yılından beri yayınlanan internet animasyonu da mevcut ve bu animasyon 20 milyon seyirciye ulaşınca TV animesi yapılmaya karar verilmiş. İnternet serisinin ismi Isekai Izakaya ~Koto Aitheria no Izakaya Nobu~.

Serinin 2 Ekim‘de yayın hayatına başlayacağı duyuruldu. Merak edenler için tanıtım videosu :

Seri için daha fazla bilgi öğrenmek isteyenler Resmi Web Sitesini ziyaret edebilirler ve daha fazla haber için Anime Haber sekmemizi tıklamayı unutmayın.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın