#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Call Of Duty Black Ops 4’ün BlackOut Modunun Haritası Yayımlandı!

Benim de dahil olduğum bir kısım oyuncuların beklediği Call Of Duty Black Ops 4‘ün 2. betası açılmak üzere. Privite(Özel) olan bu beta Call Of Duty Black Ops 4‘ün BlackOut yani battle royale modunu ele alıyor. Modun ne olduğuna geçersek 90 kişilik bir topluluk bir haritaya atlıyor ve burada yerden buldukları silah vb. araç gereçler ile savaşıyor ve sona kalan kazanıyor. Bunu bilmeyen olduğunu düşünmüyorum zaten. Oyunla ilgili bir çok yeni detay da çıktı. Detaylar için yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

Betanın Haritası Yayınlandı!

Ünlü kişilere gönderilen harita parçaları birleştirilerek Call Of Duty Black Ops 4‘ün haritası oluşturuldu. Eski küçük haritalara gönderme de bulunan harita şu ana kadar ki tüm Call Of Dutylerin en büyük haritası olacak. 12 şehirden oluşan haritada benim en çok ilgimi çeken kısım Nuktown Island oldu. Bir çok Black Ops serisinde Multiplayer modunda en çok rağbet alan haritayı burada büyük bir şekilde görmek de içimizi ısıttı. Harita Görüntüleri :Call Of Duty Black Ops 4 BlackOut(BattleRoyale) Haritası Yayınlandı!

Oyuna İlişkin Bilgiler de Yayınlandı!

Oyunda 90 kişi bir şekilde alana atlayacağız. Alana atladıktan sonra şehirlerden bulduğumuz silahlar ile diğer düşmanlarımızı öldürmeye çalışacağız. 3 Mod bulunuyor.

Solo:Tek kişi oynadığınız mod.

Duo:2 kişilik takım olarak oynadığınız mod.

Squad:4 kişilik takım olarak oynadığınız mod.

Alanda bazı bölgeler de zombiler de bulunacak. Ancak bu zombilerin nasıl duracağı, başı boş mu olacağı veya nasıl gelecekleri bilinmiyor. Ancak eski Black Opslardaki dalga dalga gelmelerinin Battle Royale‘ye uymadığından uygulanacağını sanmıyorum. Şimdilik açıklanan ayrıntılar bu kadar gelecek yeni ayrıntılarda bilgileri yazmaya devam edeceğim.

İşte Betanın TraileriBlack Ops 4 Black Out Beta Trailer

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Tokyo Ghoul : re 2. Sezon Bilgileri Yayınlandı

Isekai Izakaya Nobu Serisi Animeye Uyarlanıyor