Türk asıllı Futbol oyuncusu Mesut Özil geçtiğimiz günlerde kendi Fifa takımını kuracağını açıkladı. Kendisinin zaten E-Spor alanına ilgisi olduğu biliniyordu. Futbol oyuncusu olmasıyla Fifa için takım kurma kararı aldı.

Takımı İçin Detaylar:

Şu anda Arsenal’da forma giyen oyuncu geçen sene olan Fifa Turnuvasında 1. olan Suudi Arabistanlı Mosad “Msdossary” Aldossary ile iletişime geçti. Şampiyon oyuncu dışında başka oyuncu ve alternatiflere de göz atmaya başlayan Özil’in takımında bir Türk oyuncu görmek de güzel olurdu. Kendisinin Fifa E-Spor takımının Fifa’nın en iddialı ve en iyi takımlarından birisi olacağı düşünülüyor. Herhangi bir Türk oyuncu ile iletişime geçip geçmediği ise bilinmiyor.

Geçtiğimiz aylarda kendisi “Irkçılık” nedeniyle Almanya Milli Takımı’ndan ayrılmıştı. Almanya ve Türkiye öncelikli olmak üzere tüm dünya gündemine de oturmuştu. Geçtiğimiz sene içinde de Fifa turnuvasında “Elçi” olmuştu.Mesut özil fifa e-spor takımı kuruyor

About Ozan Kurtcu

Ben Ozan. Genellikle oyun oynuyorum ve anime izliyorum. Oyun yazılarına ağırlık verebilecek biriyim. Her türlü oyunu, oyun sitesini ve yorumcularını takip ediyorum. 2 yılı aşkındır bu sektördeyim ve 500'den fazla anime izledim.

Related Posts

Bir cevap yazın