Anime Haber

Dakaretai Otoko Ichii Ni Odosarete Imasu İçin Yeni Tanıtım Videosu

718071260 1280

Dakaretai Otoko Ichii Ni Odosarete Imasu yaoi animesi için resmi sitesi ikinci bir tanıtım videosu yayınladı. Videoda Tomohisa Sako tarafından seslendirilen açılış şarkısı  “Fukanzen Monologue”  gösterime sunuldu.

Dakaretai Otoko Ichii Ni Odosarete Imasu Konusuna Değinecek Olursak

Takato Saijyo son beş yıldır idol endüstrisinin en yakışıklı idol ünvanını elinde bulunduran kişidir. Tabi yeni idol Junta Azumaya ortaya çıkana kadar. Takato her zaman inanılmaz kabul edilmiştir taki Azumaya‘nın gülümsemesi hayranların kalbini çalana kadar. Yaşadığı bu fiyasko Takato‘nun kendisini alkole vurmasına neden olur ve hiç karşılaşmak istemediği kişi Azumaya ile karşılaşır. İşin süpriz tarafı Azumaya alkollüyken çektiği resimlerele Takato‘yu tehdit etmeye başlar.

Animenin yayın tarihi 5 Ekim olarak daha önce duyurulmuştu ve daha önce bir tanıtım videosu yayınlanmıştı. Bu yayınlanan ikinci tanıtım videosu :

https://dai.ly/x6tcfes

Mangaka Libre Shuppan mangayı 2013 yılından beri Monthly Magazine BexBoy ‘da yayınlıyor. Daha önceki tanıtım videosunu merak edenler için :

https://youtu.be/fU4Ihu9CUoc

Animenin resmi websitesine ulaşmak için : Resmi Web Sitesi ve daha fazla haber içeriği için Anime Haber tıklamayı unutmayın.

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın