EA firması geçtiğimiz günlerde Fifa 19’un en iyi 100 oyuncusunu açıklamaya başladı. Spor oyunlarını seven oyuncuların ilgisini çekecek bu olay 100’den 81’e kadar olan oyuncuların açıklanması ile başladı. 100. sıra 85 puan ile başlarken 81 ise tekrar 85 ile bitiyor. Bu nedenle 80-90 puanları arasında bi yılışma olduğunu düşünüyoruz.

İşte Puanlaması Açıklanan Oyuncular:

Fifa 19 i̇lk 100-81

100-81’i bu şekilde açıklandı. Oyun 13 Eylül’de demo ile birlikte oyuncuları ile buluşacak ve bu “En İyi” listesi ilerlediğimiz günlerde açıklanmaya devam edecek. Oyunun Demosunda ise E3’te maçları yapılan ve gösterilen takımlar olacağını düşünüyoruz. Bu takımlar :Bayern Munich, Juventus, PSG, Tottenham Hotspur, Man City, Man United, Real Madrid, Atletico Madrid ve Borussia Dortmund olacak diye tahmin ediyoruz. oyunaa gelen yenilikler, Grafik sıçramaları ve diğer oynanış değişimlerini merak ediyorsaniz 13 Eylül’de demoyu deneyebilir veya oyunun Trailerini izleyebilirsiniz.

Fifa 19 Trailerı:

 

About Ozan Kurtcu

Ben Ozan. Genellikle oyun oynuyorum ve anime izliyorum. Oyun yazılarına ağırlık verebilecek biriyim. Her türlü oyunu, oyun sitesini ve yorumcularını takip ediyorum. 2 yılı aşkındır bu sektördeyim ve 500'den fazla anime izledim.

Related Posts

Bir cevap yazın