İnsanların sosyalleşebilmek ve yeni insanlar tanımak arzusu her dönemde çok fazla olmuştur. Ancak yeni insanlar edinmek, çevre yapmak zannedildiği kolay bir şey değil. Her zaman çalışılan veya yaşanan ortamda anlaşabilecek insanlar olacak diye bir kural olmuyor. Bu durumda çevreden farklı insanlarla iletişim kurma ihtiyacı ortaya çıkıyor. Tanımadığınız insanlarla tanışarak sohbet etmek için pek çok farklı yöntem deneyebilirsiniz. Ancak en kolay ve hızlı yol elbette internet olarak karşımıza çıkıyor. İnternette tanımadığınız insanlarla keyifli bir şekilde sohbet etmek ve sohbet odaları ulaşmak isterseniz www.gelkeyfim.com tam da size göre!

Sitede pek çok farklı çeşitte Sohbet Odaları bulunuyor. Nickname oluşturduktan sonra bu sohbet odalarından dilediğinizi seçebiliyorsunuz. Ayrıca sohbet kanalında diğer ziyaretçilerin nickname bilgilerini de görebiliyorsunuz. Böylelikle gerçek adınızı vermek zorunda kalmadan, oluşturduğunuz bir kısa isim veya lakapla sohbete katılabiliyorsunuz. Sohbet Siteleri arasında en güvenilir ve en seviyeli sitelerden birisi olmayı başaran www.gelkeyfim.com ‘da sitedeki diğer kişilerle sohbet ederken dilerseniz radyo dinleyebiliyorsunuz. Böylelikle sohbetiniz çok daha keyifli bir hale geliyor. Birçok sohbet sitesinde müzik olmaması, siteyi sıkıcı hale getiriyor. Ancak www.gelkeyfim.com kullanıcıları için böyle bir durum söz konusu bile değil. Tabi müzik dinlemek istemezseniz radyoyu kapatabiliyorsunuz.

Sohbet Odaları

Burada sohbet etmenin yanı sıra başka eğlenceli aktivitelere de katılabilirsiniz. Örneğin; Sohbet Odaları içerisinde yarışma başlıklı sohbet odasında bilgi yarışmasına katılabilirsiniz. Sorular oldukça basit, ancak oynaması çok keyifli oluyor. Sorulara doğru yanıt verdikçe puan kazanıyorsunuz. Puanınızı ve cevaplamak için kalan süreyi yine sohbet ekranından takip edebilirsiniz. Sohbet Siteleri içinde bilgi yarışması yapanına rastlamak epey zordur. Çoğu site, zengin içerikten yoksun bir şekilde faaliyetlerini sürdürüyor. Ancak buradaki kullanıcılar gün boyu sıkılmadan tanımadıkları insanlarla iletişime geçerek hem kafa dağıtıyorlar hem de çok eğlenceli vakit geçiriyorlar.

Yarışma başlığı haricinde yine Sohbet Odaları içerisinde kelime başlıklı bir sohbet odası daha yer alıyor. Burada verilen ipuçlarıyla size sorulan kelimeyi bulmaya çalışıyorsunuz. Bazı ipuçları epey zorlayıcı olabiliyor. Tahmin etmeye çalışmak çok eğlenceli oluyor. Tüm bu oyunları oynarken aynı zamanda başkalarıyla da sohbet edebilirsiniz. Eğer rumuzunuzu bildiğiniz bir kullanıcı varsa Rumuz Arama bölümünden arama yaparak kendisini rahatlıkla bulabilir ve mesaj atabilirsiniz. Ancak yalnızca gruplarda mesajlaşmak ve özel mesaj almak istemiyorsanız ekranda Özel Mesajları Kapat seçeneğine tıklayabilirsiniz. Böylelikle siteyi ne şekilde kullanmak istiyorsanız o şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Site üzerinden bilgilendirme mesajları da gönderilmektedir. Dilerseniz yine bu bilgilendirme mesajlarını da kapatabilirsiniz. Mesajlaşırken emoji gönderebilir, dikkat çekmek istediğiniz konularla ilgili yazı stilinizde de değişiklik yapabilirsiniz. Eğer siz de değişik insanlarla tanışmak istiyorsanız vakit kaybetmeden siteye göz atmalısınız. Üye olma zorunluluğu olmadan ziyaretçi olarak da giriş yapabilir ve sohbetlere katılabilirsiniz. Sitede hiçbir şekilde kişisel bilgileriniz talep edilmeyecek ve siz istemediğiniz sürece isminizi dahi paylaşmanız gerekmeyecek.

 

Back to list

Bir cevap yazın