Mario, duvar kağıdı çözümüyle oyuncuların karşısına çıkıyor. Bu site sayesinde, Mario Maker mantığıyla Mario duvar kağıdınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

Sizde mario duvar kağıdınızı oluşturmak i̇stemez misiniz?

Oyun tasarımcısı Shigeru Miyamoto aracılığıyla hazırlanmasının ardından Nintendo’nun 1995 senesinden bu yana kullanıcılara sunduğu oyun Mario, global olarak büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. Video oyunu platformuyla sınırlı kalmayıp, oyuncak, aksesuar gibi sektörlerde kullanıcıların tercihini yaratan Mario, şimdi de duvar kağıdı uygulaması ile meraklılarının karşısına çıkıyor. Japonya’da faaliyete giren site sayesinde; Mario Maker oyunundaki gibi kendi Mario bölümünüzü tasarlayıp, dilerseniz telefonunuza uyumlu çözünürlükte dilerseniz de masaüstü PC’niz için hazırladığınız tasarımı duvar kağıdı formatında indirebiliyorsunuz.

Sizde mario duvar kağıdınızı oluşturmak i̇stemez misiniz?

Var olan temalar üstünde farklılıklar yaparak arka plan, etraf düzeni, karakter rengi gibi alternatifleri istekleri doğrultusunda değiştirebilen kullanıcılar, çok sevdikleri Mario deneyimini böyle yaşayabiliyorlar.

Mario duvar kağıdınızı oluşturmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın