Şubat 2016‘da çıkacak en mühim PC, PlayStation ve Xbox oyunlarını derledik. Bu ay Far Cry Primal ve Assassin’s Creed Chronicles: Russia gibi mühim yapımları oynayacağız. Oyuncular için yeni bir ay, oynayacak yepyeni oyunlar manasına geliyor. İşte Şubat 2016’da çıkışını yapacak en mühim PC, PlayStation ve Xbox oyunları!

Gravity Rush Remastered (Playstation 4)-2 Şubat

Bu ay i̇çerisinde çıkacak olan mühim oyunlar

PlayStation Vita’nın ilk oyunlarından Gravity Rush, PlayStation 4’e yenilenmiş haliyle geliyor. TGS 2015’te duyurusu yapılmış olan oyun açık dünya konsepti ve RPG öğeleriyle göze çarpıyor.

XCOM 2 (Linux, Mac ve Windows)-5 Şubat Bu ay i̇çerisinde çıkacak olan mühim oyunlar

3 aylık ertelemenin sonrasında yalnızca PC için oynanabilir durumda olan XCOM: Enemy Unknown‘un halefi XCOM 2 bu ay başında oynanabilir olacak.

Assassin’s Creed Chronicles: Russia (PlayStation 4, PlayStation Vita, Windows PC ve Xbox One)-9 ŞubatBu ay i̇çerisinde çıkacak olan mühim oyunlar

Chronicles‘ın en yeni sürümünde 1918 Rusya’sına gideceğiz ve Nikolai Orlov’un hikayesine şahit olacağız. Bununla beraber The Assassin’s Creed Chronicles Trilogy Pack‘in aynı gün sunulacağını, PlayStation Vita versiyonunun ise 5 Nisan’da çıkacağını hatırlatalım.

Dying Light: The Following (Playstation 4, Windows PC ve Xbox One)-9 ŞubatBu ay i̇çerisinde çıkacak olan mühim oyunlar

Dying Light’ın uzun süredir beklenen ek paketi The Following, Assassin’s Creed ile aynı gün oyuncularla buluşacak. Bu ek paketin fiyatı geçtiğimiz günlerde arttırılmış ve 14.99 dolardan 19.99 dolara çekilmişti.

Unravel (PlayStation 4, Windows PC ve Xbox One)-9 Şubat Bu ay i̇çerisinde çıkacak olan mühim oyunlar

E3 2015’in beğeni kazanan oyunlarından Unravel’da ‘şeytan kedi’ Yarny’nin çeşitli hikayesine ortak olacağız.

Street Fighter 5 (PlayStation 4 ve Windows PC)-16 ŞubatBu ay i̇çerisinde çıkacak olan mühim oyunlar

Platformlar arası oynanışı destekleyen ve PC ile PlayStation 4’e özel olarak çıkışını yapacak Street Fighter 5‘te iki çeşitli oynanış modu bulunacak. Ancak oyunun çıkışıyla beraber bu modlardan yalnızca biri etkin olacak, diğeri ise ilerleyen aylarda oyuncularla buluşacak.

Far Cry Primal (PlayStation 4, Windows PC ve Xbox One)-23 ŞubatBu ay i̇çerisinde çıkacak olan mühim oyunlar

12.000 sene öncesine gideceğimiz ve bu kez motorlu taşıtlar yerine naturel yaşamla iç içe olacağımız Far Cry Primal ilk önce konsollara, 1 Mart itibarıyla ise PC’ye çıkışını yapacak.

Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 (PlayStation 4, Windows PC ve Xbox One)-23 Şubat Bu ay i̇çerisinde çıkacak olan mühim oyunlar

Dört kişilik yepyeni Co-op moduyla beraber hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oynanabilme imkânı sunacak Plants vs. Zombies: Garden Warfare 2 ‘de yine zombilerle bitkilerin savaşına şahit olacağız.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın