Anime Haber

Sherlock Holmes İçin Kabukicho no Yatsu Anime Serisi Yayınlanacak

Kabuki chou no Yatsu é o novo anime original da Production I.G 2

Kabukicho no Yatsu animesi gizemleriyle geliyor. Sherlock Holmes serisini hepimiz az çok biliriz. Gerek romanları gerek filmleri gerekse de dizileri ile seyir severler olarak en az birini izlemiş ya da okumuşuzdur. Şimdi bu seriyi bir de anime olarak izleyeceğiz.

Serinin orjinal isminin Kabukicho no Yatsu, olacağı açıklandı. Anime Nisan 2019 da yayınlanmaya başlayacak. İlham kaynağı olarak Sherlock Holmes alınacağı duyurulan haberde Tokyo‘nun suç mahalli olarak bilenen bölgesi Kabukicho da geçecek olaylar. Animenin seslendirmeninin Gurenn Lagann‘dan tanıdığımız  Katsuyuki Konishi  olacağı da yer aldı detaylar arasında. Haberde ayrıca, gösterinin hikayesinin, bir olaydan sonra hastaneden atılan bir doktor olan Watson ile başladığını da açıkladı. Watson, Dedektif Sherlock‘u arar ve belirli bir barı ziyaret eder.

Anime Resmi Web Sitesi Göre Kabukicho no Yatsu Konusu

Shinjuku Koğuşunun Doğu Yakası… Neon ışıklı Kabuki-chō bölgesi bu kaotik şehrin merkezine yayılıyor. Işık parıldadığında, derin gölgeler de vardır. Tuhaf cinayetlerin meydana geldiği bu sahnede perdeler yükseliyor! Bu gerilim mi? Hayır komedi mi? Fark edilemez bir dram başlamak üzere….

Daha fazla detay almak için :  Resmi web sitesi

Daha fazla anime haberi almak için : Anime Haber 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın