Anime, Anime Haber

Goblin Slayer TV Anime Uyarlaması Geliyor!

Goblin Slayer tv

Goblin Slayer TV Anime Uyarlaması Geliyor! Popülerliğini uzun zamandır koruyan Goblin Slayer Light Novel serisi animeye uyarlanıyor. Kumo Kagyu’nun yazarlığını yaptığı Goblin Slayer Light Novelin bugün TV anime uyarlamansının 6 Ekimde Promiyer yapacağı açıkladı.

Goblin Slayer TV Anime

Goblin Slayer TV Anime Uyarlaması Geliyor!

Serinin Ending şarkısını Soraru gerçekleştirecektir. Soraru daha önce Atom The Beginning ve Clockwork Planet için ” After Rain ” adlı şarkılarını seslendirmişti. 

Anime, Tokyo MX, Sun TV vs BS11 ‘de 7 Ekim 12:30 da yayınlanacak.

Takaharu Ozaki ( Persona 5 Animasyon -The Day Breakers- , Girls ‘Last Tour ) animasyonu WHITE FOX’ ta yönetiyor.

Hideyuki Kurata ( Read veya Die , Abyss’te Yapılmış , Kamichu! ) Seri bileşimden sorumludur ve Yousuke Kuroda ( Jormungand , My Hero Academia ) ile birlikte senaryoları yazmaktadır. Takashi Nagayoshi ( Girls ‘Last Tour animasyon yönetmeni) karakterleri tasarlıyor.

 

Seslendirme Sanaçları ve Karakterler

  • Yuichiro Umehara – Goblin Slayer
  • Yui Ogura – Priestess
  • Nao Tōyama – High Elf Archer
  • Yuka Iguchi – Cow Girl
  • Maaya Uchida – Guild Girl
  • Yūichi Nakamura – Dwarf Shaman
  • Tomokazu Sugita – Lizard Priest
  • Yōko Hikasa – Witch
  • Yoshitsugu Matsuoka – Spearman

Olarak belirlenmiştir.

Şubat 2016 ‘da ilk bölüm olan Goblin Slayer kara fantazi olarak SB Creative tarafından yayınlandı. Mayıs 14 de ise serinin 14. Bölümü (Volume) yayınlanmıştı.

Yen Press ,hem romanları hem de Kōsuke Kurose’un manga adaptasyonunu lisansladı ve seriyi şöyle açıklıyor:

Genç bir rahip, ilk maceracı partisini kurdu, ancak hemen kendilerini sıkıntı içinde buldular. Bir Goblin Slayer onları kurtarmaya geldi. Hayatı tümünü goblinlerin yok etmeye adamış bir kahraman. Ve onun yeteneklerinin söylentileri yayılmaya başladığında, daha fazla yayılmaması için elinden geleni yapması gerekecek.

Yen Press , geçtiğimiz Eylül ayında manga’yı Japonya’da düzenlenen manga ile aynı gün başlattı. 

Kaynaklar: Goblin Slayer anime’ın web sitesi , Animate Times


Goblin Slayer TV Anime Uyarlaması Geliyor! haber yazımızda bu kadar dostlar. Diğer anime haberleri ve oyun haberleri yazılarımızda görüşmek üzere. Takipte Kalın. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Related Posts

Bir cevap yazın