Gungrave G.O.R.E Oyunu Kış 2019’da Geliyor!  Sony’nin bugün ki “PlayStation LineUp Tour” adlı yayınında, Koreli oyun geliştiricisi Iggymob’un PlayStation 4 için geliştirdiği “sinematik aksiyon oyunu” Gungrave G.O.R.E’nin, 2019 kışında başlayacağını açıkladı. Pazartesi günkü etkinlik, oyun için bir teaser filmi gösterdi:

Gungrave G.O.R.E Oyunu Kış 2019’da Geliyor!

Gungrave g. O. R. E

Bir önceki Gungrave oyunları ve anime ustalarından olan Yasuhiro Nightow bir kez daha “görüntü yönetmeni” olarak geri dönüyor. Iggymob’s Jun yapımcıdır ve DJ Heo planlama tasarımcısıdır. Musai sesi tasarlıyor.

Iggymob oyunu Unreal Engine 4 ile geliştiriyor ve oyunu Gungrave VR’den daha yüksek bir kalite ve ölçekle geliştirmeyi hedefliyor. Red Entertainment’ın orijinal Gungrave oyunu 2002 yılında PlayStation 2’ye gönderildi. Ikusabune’s Gungrave: 2004 yılında PlayStation 2’ye verilen aşırı dozun devamı.

Koreli video oyunu yayıncısı Blueside, geçtiğimiz Aralık ayında Japonya’da PlayStation VR ile PlayStation 4 için Iggymob’un Gungrave G.O.R.E ‘ye hazırladığı Gungrave VR ‘yi yayınladı. Oyun Gungrave hikayesinin ötesine geçer: Doz aşımı, ve PlayStation VR için orijinal oyunun optimize edilmiş bir versiyonudur. Oyunda sonsuz çekim, üçüncü kişi “Full-Break Action” ve birinci şahıs “dinamik çekim” özelliği bulunuyor. Oculus, Vive ve diğer VR kulaklıklarla kullanım için bir PC versiyonu da planlandı.

Nightow ve besteci Tsuneo Imahori, VR oyunu üzerinde çalışmak için orijinal Gungrave oyunundan döndü. Imahori oyun için “Bara Armati” temalı şarkıyı besteledi.

Oyunlar, 2003-2004 yıllarında yayınlanan 26 bölümlük bir televizyon dizisine ilham kaynağı oldu. Crunchyroll dizi akışı, ve hikayeyi anlatıyor:

Ölüm, Brandon Heat için önemli değil. İntikam peşinde koşar, mezardan geri döndü ve ölümsüz canavar uygulayıcılarının lejyonlarıyla devasa bir mafya örgütü olan sakat Millennion’a yöneldi. İkili tabancaları (Ceruberus) ve ağır silahlarla dolu bir tabut olan Heat, Millennion’un liderini öldürene kadar durmayacak.

Geneon Entertainment 2004-2005 yıllarında DVD’deki anime serisini piyasaya sundu ve Funimation daha sonra 2009 ve 2011 yıllarında DVD’de ve 2011’de Blu-ray Disc’te bir dizi çıktı.

Kaynak: PlayStation LineUp Tour canlı akışı etkinliği


Gungrave G.O.R.E Oyunu Kış 2019’da Geliyor! Haber yazımızda bu kadardı dostlar. Anime Haberleri ve Oyun Haberleri yazılarımızla paylaşımlarımıza devam ediyoruz.

Takipte Kalın. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın