Sora to Umi no Aida Anime Uyarlaması Geliyor! ,ForwardWorks’ün akıllı telefon aksiyon oyunu Sora to Umi no Aida bir anime uyarlaması şeklinde Japon TV’ye geliyor ve en son promo 3 Ekim’de yapılacak.

 

Sora to Umi no Aida Anime Uyarlaması Geliyor!

3 Ekim’in galası Japonya’da TOKYO MX’e ve Sun TV’ye geliyor, bir gün sonra da BS Fuji ve AT-X’e geliyor. Seslendirme aktörü Karin Takahashi, aşağıdaki videoada görebileceğiniz yeni promosyonu anlatıyor.

Atsushi Nigorigawa ( Love Tyrant ) , TMS Eğlence prodüksiyonu için seri bileşiminde Takashi Yamada ( HeartCatch PreCure! ) İle animeyi yönetiyor .

Sora to umi no aida

Sora to Umi no Aida Oyunun Konusuna değinirsek;

Onomichi Şehrindeki altı kız, Uzay Balıkçısı olma hayalini kuruyor. Tanrının balıkları savunmasız bırakmasından dolayı balıkları yiyen canavarları ve karşılaştıkları düşmanları yakalamayı amaçlıyorlar.

Konusundan da anlayabileceğimiz gibi Uzay ve Macera tipinde ve sadece kızlardan oluşan bir anime bizi bekliyor. Bu tarz oyunlardan uyarlanan animeler genelde sadece kızlardan oluşan macera ve fantastik türlerinde animeler oluyor.

Opening : Haru Soramachi (Karin Takahashi), Yakut Azumi (Honoka Inoue), Maiko Sakura (Momoko Suzuki) tarafından

Ending : Konomi Suzuki tarafından yapılacak.

 

Sora to Umi no Aida Anime Kadrosu ve Karakterler

Atsushi Nigorikawa ( Renai Boukun ), diziyi Shuuhei Yamamoto’nun ( Anitore! EX ) karakter tasarımlarıyla TMS Entertainment’da yönetecek . Takashi Yamada ( Ginga e Kickoff !! ) seri kompozisyonu ele alacak.

 

Haru Soramachi: Karin Takahashi ( Akuma no Memumemu-chan )
17 yaşında. Namino ile çatışmaya rağmen her zaman parlak ve neşeli. Fiziksel olarak güçlü, doğal motor yeteneklere sahip ve zayıf olanlara iyi davranıyor.

Sora to umi no aida

Namino Murakami: Rika Tachibana ( Ange Vierge )
17 yaşında. Murakami Korsanları’nın bir soyundan hem onun silahı hem de gurur duymasıyla, onun tutumu diğerleriyle tartışmaktadır.

Sora to umi no aida game

Yakut Azumi: Honoka Inoue ( Tsuki ga Kirei )
16 yaşında. Babası National Fishery Processing’in yönetim kurullarından biridir. O parlak, masum ve meraklı bir kişiliğe sahiptir. Dahi olmasına rağmen, oldukça huysuzdur.

Sora to umi no aida manga

Maiko Sakura: Momoko Suzuki ( Soreike! Anpanman )
17 yaşında. Fiziksel güç eksikliğinden dolayı eğitime katılamama konusunda her zaman endişe duyan güçlü bir içe dönük içe dönük zeki kız.

Sora to umi no aida release date

Makiko Maki: Maori Komeno
19 yaşında. Uzay balıkçılığının temel destekçisi ve Su Ürünleri Bakanlığı’nın kadın görevlisi.

Sora to umi no aida anime

Makoto Mitsurugi: Ao Kousaka
16 yaşında. Bir kılıç ustasının kızı ve erkek egemen bir ailede büyümüş. Çocuksu ve havalı bir kişiliği var.

Sora to umi no aida

 

Kaynaklar;

Otaku Us Magazine

My Anime List

Appbank


Sora to Umi no Aida Anime Uyarlaması Geliyor! haberimizin sonuna geldik. Yeni oyun haberleri ve anime haberleri için takipte kalın. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Bir cevap yazın