Cells at Work ! 2. Sezon haberi ile başlayalım. Ayrı ayrı haber yazmaya üşendiğim için hepsini tek bir haber içerisinde vereyim dedim.

Cells at Work! için resmi Twitter hesabı  Cumartesi günü yaptığı açıklamada, anime ikinci bir sezon alacağını açıkladı. Personel daha sonraki bir tarihte yeni sezon hakkında daha fazla ayrıntı gösterecek.

Cells at work 2 - re:zero ve cells at work! 2. Sezon onaylandı - figurex anime haber

İlk televizyon anime temmuz-eylül ayları arasında yayınlandı. Amerika Aniplex dizisini lisansladı. Aralık ayında yeni bir anime bölümü yayınlandı ve Crunchyroll de bu bölümü kendi sitesinde yayınlamıştı.

Kodansha Comics, Akane Shimizu’nun orijinal mangasını İngilizce olarak yayınlıyor ve hikayesini anlatıyor:

Ortalama insan vücudu yaklaşık 60 trilyon hücre içerir ve bunların her birinin yapacak işleri vardır! Fakat yaralandığınızda, virüs veya bakteri istila ettiğinde veya alerjik bir reaksiyon ortaya çıktığında, sessiz ama ölümcül beyaz kan hücrelerinin zeki nöronlara kadar olan herkes krizi çözmek için birlikte çalışmak zorundadır!

Shimizu, Cells at Work ! mangasını Kodansha’nın Aylık Shonen Sirius’un Mart 2015 sayısında başlatmıştı. Manga, Hataraku Saikin (İşyerinde Bakteriler), Hatarakanai Saibō (İşleyen Hücreler), Hataraku Saibō BLACK (İşyerindeki Hücreler! gibi bir çok spinoff seriyede ilham verdi.

Cell at Work ! 2. sezon için serinin resmi Twitter Hesabını takip edebilirsiniz.

Re:Zero 2. Sezon

Re: Zero anime resmi web sitesi Cumartesi günü yaptığı açıklamada, anime ikinci bir televizyon anime sezonu yayınlanacağını açıkladı. İkinci sezonun web sitesi anime için bir video yayını yapmakta ve aynı zamanda görsel ve geri dönen oyuncuları da ortaya koymaktadır. Site aynı zamanda yakında yayınlanacak Re: Zero Hy noketsu Kizuna orijinal video anime (OVA) bölümü için tanıtım videosu yayınlıyor.

İkinci sezon için geri dönen oyuncular arasında sırasıyla Yūsuke Kobayashi, Rie Takahashi, Yumi Uchiyama, Inori Minase, Rie Murakawa, Satomi Arai ve Subaru, Emilia, Puck, Rem, Ram, Beatrice ve Roswaal olarak Takehito Koyasu bulunuyor.

Video, ikinci sezon personelini açıklamadı.

Rezeros2 visual - re:zero ve cells at work! 2. Sezon onaylandı - figurex anime haber

25 bölümlğk  Re:ZERO -Starting Life in Another World Nisan 2016 tarihinde yayınlanmıştı. Crunchyroll aynı zamanda hem Re: Zero Re:Zero ~Starting Break Time From Zero~ ve Re:PETIT ~Starting Life in Another World from PETIT~ kısa anime spinoff serilerini yayınlıyor.

Re:Zero resmi web sitesine ulaşmak için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın