Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru 3. Sezon Tanıtım Videosu Yayınlandı. Bugün  Wataru Watari’nin Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru resmi web sitesi 3. sezon için yeni bir tanıtım videosu yayınlamaya başladı.

Daha önce iki anime sezonu yayınlanan seriyi Crunchyroll My Teen Romantic Comedy SNAFU adı altında yayınladı. Yen Press serinin Light Noveli’ni lisansladı ve manga versiyonu 2015 yılında yayınladı.

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru Konusu

Hachiman Hikigaya narsisistik ve yarı nihilist eğilimleri olan kayıtsız bir lise öğrencisidir. Neşeli gençliğin bir delilikten başka bir şey olmadığını ve aksine söyleyen herkesin sadece yalan söylediğine inanıyordur.

Modern sosyal ilişkilerle alay eden bir makale yazdığında yeni ceza olarak, Hachiman öğretmeni onu hedeflerine ulaşma konusunda destek isteyen herhangi bir öğrenciye yardım elini uzatmayı amaçlayan bir kulüp olan Gönüllü Hizmet Klübüne katılmaya zorlar. Diğer tek kulüp üyesi güzel buz kraliçesi Yukino Yukinoshita olan Hachiman, kendisini diğer insanların sorunlarının ön saflarında bulur – asla hayal edemeyeceği bir yer. Hachiman ve Yukino pek çok öğrencinin problemlerini çözmek için fikirlerini kullandıkça, Hachiman’ın çürümüş topluma bakış açısı, kendi yararına kullanabileceği bir engel veya araç olduğunu kanıtlayacak mı?

Watari, orijinal light novelini 2011 yılında Japonya’da Ponkan8’in çizimleriyle başladı. Serinin son arcı, Eylül 2017’de gönderilen 12. ciltle başladı. Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru ‘nin 14.’cü ve final cildi ise 18 Nisan’da yayınlanacak.

Serinin resmi web sitesine ulaşmak için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın