in ,

Red Dead Redemption II ‘den Mükemmel GTA Posteri

Red Dead Redemption II

Red Dead Redemption II ‘den Mükemmel GTA Posteri yayınlandı. Tabi ki bu posteri oyunun hyranları tarafından gta stilinde bir poster yayınlandı.

 

Red Dead Redemption II ‘den Mükemmel GTA Posteri

Her geçen gün yayın tarihine yaklaştığımız Red Dead Redemption II oyunu için bir hayranı tarafından GTA stilinde bir poster herkese açık olarak yayınlandı. ‘Reservoircat17’ kullanıcı adlı bir Reddit kullanıcısı, çıkışa yakın bir süre kala GTA stilinde hazırladığı posteri herkese açık olarak paylaştı.

İlk Grand Theft Auto oyunundan son oyununa kadar Rockstar’ın oyun kapak resimlerinde kullandığı klasik bir stili mevcut. Özellikle GTA 3’ten sonra Rockstar dediğimizde aklımıza gelen bu stil, oyundaki karakterlerin ve mekanların resimleri ile Red Dead Redemption II’ye uyarlandı.

Red Dead Redemption II

Poster o kadar güzel bir şekilde hazırlanmış ki tablo haline getirip odanızın duvarına asmak isteyrbilirsiniz. Kaldı ki bu posteri Rockstar yayınlamış olsaydı kimse buna itiraz etmezdi. Ancak ne var ki bazı oyun severler yayınlanan oynanış videoları biraz sıkıcı bulunsa da Take2’nun CEO’su Strauss Zelnick, oyuna olan inancını geçtiğimiz günlerde şöyle ifade etmişti:

“Oyunun bir hit olacağını düşünüyor muyum? Evet. Oyunun devasa bir hit olacağını düşünüyor muyum? Evet.”

Büyük bir merakla beklenen Red Dead Redemption II, Xbox One ve PS4 için 26 Ekim’de satışa sunulacak.

Kaynak: WebTekno


Red Dead Redemption II ‘den Mükemmel GTA Posteri Haber yazımızda bu kadardı dostlar.  Oyun Haberleri yazılarımızla paylaşımlarımıza devam ediyoruz.

Takipte Kalın. 😉

Bir cevap yazın

Loading…

JoJo’s Bizarre Adventure

JoJo’s Bizarre Adventure 5. Sezon Pv Yayınlandı!