in ,

JoJo’s Bizarre Adventure 5. Sezon Pv Yayınlandı!

JoJo’s Bizarre Adventure

JoJo’s Bizarre Adventure 5. Sezon Pv Yayınlandı! Bu yeni sezon, çete üyesi Narancia Ghirga  merkezli  olacak. Yeni sezon için PV yayınlandı. Bu yeni sezonun adı JoJo’s Bizarre Adventure: Golden Wind! olacak.

 

JoJo’s Bizarre Adventure 5. Sezon Pv Yayınlandı!

Bu yeni gence, Yamashita Daiki hayat verecek.

Golden Wind, Araki Hirohiko’nun popüler manga serisi JoJo’s Bizarre Adventure ‘nin beşinci bölümüne dayanıyor. Hikaye Hirose Kouichi’nin, mafyayı içten reforme etme hayalleri olan Giorno’yu araştırmak için Kujou Joutarou tarafından İtalya’ya gönderilmesiyle başlıyor.

Serinin Japonca adı : JoJo no Kimyou na Bouken (TV) olarak geçiyor.

Animenin Konusu:

1868’de Dario Brando İngiliz asilzade George Joestar’ın hayatını kurtardı. Çocuk babasızken Dario’nun oğlu Dio’yu alarak George, kurtarıcısına borçlarını ödemeyi umuyor. Ancak Dio, hayattaki istasyonuyla tatmin olmamış, Joestar evini kendi başına ele geçirmeyi hedeflemektedir. Doğaüstü özelliklere sahip bir Aztek taş maskesiyle, George ve oğlu Jonathan “JoJo” Joestar’ı yok etmeye ve gelecek yıllar boyunca yankılamaya devam edecek bir olaylar zincirini tetiklemeye başladı.

Yarım yüzyıl sonra, New York’ta, Jonathan’ın torunu Joseph Joestar dedesinin onun için bıraktığı mirası keşfeder. Bir arkeolojik kazı, taş maskesinin ardındaki gerçeği ortaya çıkardığında, o, herşeye yanlışlıkla başlayan, ölçülemeyen gücün mistik varlıklarını, Sütun Adamlarını yenebilen tek kişi olduğunu fark eder.

Hiroşiko Araki’nin ilk manga dizilerinden olan iki yeni yayından uyarlanan JoJo no Kimyou na Bouken , JoJo’nun ve torunlarının heyecan verici keşiflerini izliyor. Şeytani Dio ile karşı karşıya olup olmadığına veya uğursuz Sütun Adamları ile mücadele etmesine rağmen, mağazada her zaman bolca tuhaf maceralar vardır.

Kaynak: OtakuMode, MyAnimeList


JoJo’s Bizarre Adventure 5. Sezon Pv Yayınlandı! haberimizin sonuna geldik. Sitemizdeki diğer anime haberlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca bu seri hakkındaki diğer haber ve yazılarımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

Loading…

Is the Order a Rabbit

Is the Order a Rabbit? 3. Sezon ve OVA Geliyor!

Red Dead Redemption II

Red Dead Redemption II ‘den Mükemmel GTA Posteri