Is the Order a Rabbit? 3. Sezon ve OVA Geliyor! Is the Order a Rabbit? 2019 yılında OVA, 2020 Yılında yeni sezonu ile olarak karşımızda olacak.

 

Is the Order a Rabbit? 3. Sezon ve OVA Geliyor!

Serinin ilk sezonu 2014 yılında 12 bölüm olarak yayınlandı. Sonrasın 2015 yılında yeni sezonu geldi ve yine 12 bölüm olarak yayınlandı. Son olarak da 2017 yılında bir movie’si yayınlanmıştı.

Yeni sezonun trailer videosunu aşağıda görebilirsiniz. (Yeni bilgiler için 1:37 den sonrasına bakabilirsiniz)

Animenin Özeti ve Konusu:

Kokoa Hoto, sadece üç saniyede herkesle arkadaş olan olumlu ve enerjik bir kızdır. Liseyi evinden uzakta okumak için yeni bir kasabaya gider ve bu kasabada kaybolur.

Kokoa, oda ve pansiyon karşılığında garson olarak çalışmaya başladıktan sonra, askeri yetiştirme nedeniyle olağandışı davranışları ve önemli fiziksel yetenekleri olan başka bir yarı zamanlı Rize Tedeza ile arkadaşlık ediyor; Chiya Ujimatsu, her şeyi kendi hızıyla yapan rakip bir kafeden bir garson; ve Sharo Kirima, fakir olmasına rağmen soyluların havasına sahip olan farklı bir kafede başka bir garson.

Kabarık sersemlik ve kafeinli eğlence, Is the Order a Rabbit? beş genç garsonluk ve ev dedikleri kasabadaki eğlenceli maceraları hakkında yürekten bir komedi.

 

Kaynak: ANN , MyAnimeList


Haberimizin sonuna geldik. Yeni anime haberleri için takipte kalın. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Bir cevap yazın