Dizi

Please Come Back Mister Kore Dizisi Tanıtımı

Herkese Merhabalar arkadaşlar bugün yepyeni bir format ile karşınızdayım. Yaz tatili boyunca elimden geldiğince sizlere Japon ve Kore dramaları tanıtacağım. Şimdi gelelim bugün ki dramamıza. 

Adı: Please Come Back Mister

Yapım Yılı: 2016

Bölüm Sayısı: 16

Türü: Komedi, Dram, Aile

4873_PleaseComeBackMister_Nowplay_Small

Konusu:

Bir tane hırslı bir müdürümüz var. Bu adam hırslı olduğu kadar çalışkan, güler yüzlü ve işini layığıyla yapan bir abimiz. Buna şirkette rüşvet teklif ediyorlar müdür reddediyor ama karısı olan saf yanlışlıkla bu rüşveti alıyor. Adam da o gün karısıyla tartışıyor. İçkiye dayanıklı olmasa da gidip bir güzel içiyor, zil zurna sarhoş olup şirketin önüne geliyor. Bir bakıyor çatıda duran afiş eğilmiş. Çatıya çıkıyor ve o afişi düzeltmek isterken düşüp ölüyor. Konu bu kadar olsa sıkıcı olur değil mi?

O yüzden tabi ki bu kadar değil. Bu ölen müdürümüz Kim Young Soo cennete gidecek trene biniyor. Tren bulutların üstünde gezinirken kendisiyle aynı gün ölen biriyle arkadaş oluyor (Han Gi Tak). Sonra bizim hırslı müdür Kim Young Soo karımla küs ayrılamam diyor. Eh Han Gi Tak‘ında yarım işleri var. Bizim bu iki akıllı, trenden atlarsak yer yüzüne ineriz diyerek trenden atlıyor. Sonra orada sorumlu Ma Ya isimli bir melek onlara yardım ederek 2 ay boyunca yer yüzünde kalabileceklerini ama bazı kurallar olduğunu söyleyerek onları yer yüzüne gönderiyor ve olaylar bu şekilde başlıyor.

maxresdefault (1)

Genel Değerlendirme:

Konusu ve oyuncularıyla tam anlamıyla sizi içene çekecek bir drama. Şöyle izah edeyim salya sümük ağlarken bir anda öyle bir olay oluyor ki kahkahaya boğuluyorsunuz. Komedi, dram iç içe geçmiş oyuncuların performanslarıyla harmanlanmış harika bir dizi. Kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyorum.

rain-oh-yeon-seo-please-come-back-mister

OYUNCULAR:

Rain – Lee Hae Joon

Kim İn Khon – Kim Young Soo

Kim Soo Ro – Han Gi Tak

Oh Yeon So – Hong Nan

Lee Min Jung – Shin Da Hye

Yoon Park – Jung Ji Hoon

 

Related Posts

Bir cevap yazın