Genel

Playstation Plus Ücretsiz Aralık 2019 Oyunları Açıklandı

Playstation Plus Ücretsiz Aralık 2019 Oyunları Açıklandı

Sony şirketi, Playstation Plus aboneliği olanlara verilen Ücretsiz Aralık 2019 Oyunları Açıklandı. Bu şekilde her ay dağıtılan ücretsiz oyunların bu Aralık ayki oyunları bir Motor Spor ve bir FPS olmak üzere 2 oyun ücretsiz olarak belirlendi.

Playstation Plus Ücretsiz Aralık 2019 Oyunları Açıklandı

Sony firması PlayStation sahipleri ve kullanıcıları için verdiği hizmet olan PS Plus,her ay olduğu gibi ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Sony firmasının 2019 yılı aralık ayında da kullanıcılarına ücretsiz olarak vereceği oyunların hangileri olduğu belli oldu. Firma 2019 yılı aralık ayında kullancılarına bir adet motor sporları bir adette FPS (birinci şahıs nişancı) oyunu verecek. Bu oyun türlerini seven kullanıcılarını sevindirecek bir haber.

Sony’nin resmi sitesinde yayınlanan bloga göre 2019 yılı Aralık Ayında PS Plus abonelerine verilecek oyunlar Titanfall 2 ve Monster Energy Supercross – The Official Video Game olarak belirlendi

Titanfall 2

Respawn Entertainment şirketi, 2016 yılında piyasaya sürdüğü bir FPS (birinci şahıs nişancı) oyunu olan Titanfall 2, 2019 yılının son ayında PS Plus abonelerine ücretsiz olarak sunulacak. PlayStation haricinde PC ortamında ve Xbox One konsol ortamına da çıkan bu oyun Metacritic üzerinde eleştirmenlerden 89 puan alırken oyuncular tarafından 8,4 puan almayı başardı.

 

Monster Energy Supercross – The Official Video Game

Milestone şirketi’nin geliştirdiği ve yayınladığı ve 2018 yılının ilk aylarında çıkan oyun, PlayStation 4 dahil olmak üzere Nintendo Switch, Xbox One, Android ve PC gibi neredeyse tüm oyun oynama platformunda çıkarılmıştı. 61 TL ile Steam üzerinde satışı olan oyun, Monster Energy Supercross’da Supercross Championship’in  lisanslı motorlarını ve sürücülerini de barındırıyor.

Motorsikletler ve sürücüleri üzerinde çeşitli düzenlemeleri yapabileceğiniz bu oyunda Track Editör ile kendinize özel kreasyonlara sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu oyunu oynayan diğer oyuncularla da paylaşabilirsiniz.

Monster Energy Supercross – The Official Video Game’in PlayStation sürümü Metacritic üzerindeki eleştirmenlerden 67 puan alırken oyunu oynayan oyunculardan da 6,8 puan almayı başardı.

 

3 Aralık ile 6 Ocak tarihleri arasında, Titanfall 2 ve Monster Energy Supercross – The Official Video Games, ücretsiz olarak indirilebilecek.

 

Kasım ayında ücretsiz olarak abonelere sunulan Nioh ve Outlast 2 oyunlarını hala indirmediyseniz indirmek için zamanınız var. Hızlı olun. 😉

Diğer oyun haberlerimiz için tıklayabilirsiniz.

PS Plus resmi sitesi için tıklayabilirsiniz.

 

 

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Bir cevap yazın