Hepinize tekrar merhabalar. Bugün sizlere başlıktan da anlayabileceğiniz üzere size oyun oynamanın yeni bir şeklini yani AirConsole’u anlatacağım. Aslında yeni şekilden ziyade farklı bir şekil desek daha doğru olur çünkü elinizde bulunanları daha değişik bir yolla değerlendiriyorsunuz. Şimdi yazıya başlayalım.

Sitemizin ismi AirConsole. Site dememin sebebi içinde 1den fazla(ki her geçen zaman artabiliyo) oyun olması. Öncelikle sitelerindeki yazıyı çevirecek olursak;

AirConsole Nedir ?

Oyun oynamanın yeni şekli

AirConsole tarayıcınızı bir video oyun konsoluna, akıllı telefonlarınızı gamepadlara dönüştüren çevrimiçi bir platformdur.

Kolay Kurulum

Hemen başlayın – en iyi multiplayer oyunları anında oynamak için kullanılabilir. Akıllı telefonunuzu, gösterilen bağlantı koduyla bir oyun denetleyicisine dönüştürün.

Arkadaşlar AirConsole’da birlikte oynuyor

İster bir arkadaşınızın evinde, bir çocuk doğum günü kutlamasında veya arkadaşınızın ev partisinde bulunuyorsanız – AirConsole, herhangi bir etkinlik için oyun öneriyor. Ofiste kahve molası sırasında, sınıfınızdaki bir projektörde birlikte çalışın ya da dizüstü bilgisayarınızı bir açık hava oyun parkı için parka alın. Bir sonraki ağ oluşturma veya takım oluşturma etkinliğiniz için mükemmel buzkıran yapan (o buzkıran google çeviriden geldi iyi ingilizceniz varsa siteden okuyabilirsiniz) kooperatif oyunları da var.Airconsole ile ilgili görsel sonucu

Herkes için Oyun (harbiden herkes için var)

AirConsole, her yaştan kız ve erkek çocuklar için ve her tür hayran için oyunlar sunmaktadır. Rekabetçi bir strateji oyunu için arkadaşlarınızı arayın, onları rekabetçi yarış oyunlarıyla dövün veya bir sosyal quiz oyununda onlarla daha iyi tanışın. Spor oyunları, aksiyon oyunları, parti oyunları, kart oyunları, klasik arcade oyunları, büyük grup oyunları, aileler için oyunlar, ofiste oyunlar, okul molaları oyunları – sizi koruyoruz(hepinizi kapsıyoruz da olabilir)!

Herhangi bir sayıda oyuncu için oyunlar (ÖNEMLİ)

Birçok konsoldaki gibi, iki oyunculu oyun ve dört oyun oyunumuz var – ancak aynı anda sekiz, on altı hatta otuz kişi tarafından oynanabilecek çok sayıda başlık da var! İster yalnız oynamak istersiniz veya alinizle keşfedebilirsiniz, AirConsole kitaplığı sizin için çok sayıda mağazaya sahiptir.

Şu ana kadar okuduklarınız çeviriydi ben yapılışını anlatıcak olursam;

  • Öncelikle bilgisayarınızdan siteye giriyorsunuz
  • Ardından telefonunuzlada aynı siteye giriyorsunuz (isterseniz marketten indirebilirsiniz ne fark var orasını bilmem)
  • Bilgisayar ekranınıza gelen şifreyi telefonunuzdaki ekrana girin (ilk giren kumandan olup oyunları belirleyebiliyo elinizi çabuk tutun 😀 )
  • ardından şifreyi ilk yazan kimse zaten telefonuna bakınca anlıyacaktır. Oynayacağınız oyunu seçiyorsunuz

Not: Oynayacağınız oyunu ilk açışınızda oyunun internet hızına göre yüklenmesi biraz yavaş olabilir ama merak etmeyin tüm oyunlar küçük ve daima oynayabileceğiniz bedava oyunlardır.

Dipnot: Biraz hızlı bi internet tavsiye edilir (sadece birazcık hızlı) çünki siz telefondan tuşlara basınca bide bilgisayara gitmesi var.

Yerin dibi not: Oyun sizden e-mail ve kullanıcı adı isterse asdhgfakf@hotmail.com yazsanız bile kabul ediyo :D.

Cehennemin dibi not: İsterseniz 32 kişi ile oynanabilecek oyunlar var. Ancak 32 kişi tabikide şart deil ve oyuncu kapasitesi oyunun reminin köşesinde yazıyor.

Merak ettiyseniz şu videoyu izleyebilirsiniz. Başka yazıda görüşmek üzere

 

 

About Lindow

Hiç bu kısıma bakılmayacağını bildiğinden istediğini yazabilecek ama yinede yazmayan, azcık da yazı yazmayı deniyim bakıyım neymiş deyip yazmaya başlayan birisiyim. Anime izlediğimi söylememe gerek yok heralde. Dimi ?

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın