Uzun süredir beklenen Blizzard‘ın shooter oyunu Overwatch‘ın betası yayınlandı. Blizzard yaptığı açıklamada Overwatch beta tarihi olarak Amerika için 27 Ekim 2015‘i gösterdi. Beta süreci Amerika’dan sonra Avrupa bölgesi için başlayacak. En son olarak ise Asya‘da betası gelecek. Amerika dışındaki diğer iki bölge için Overwatch beta tarihi verilmezken, kapalı beta sürecinde sınırlı sayıda katılım gerçekleşecek.

 Blizzard ayrıca bazı hafta sonları geniş oyuncu yelpazeli beta testi denemeleri yapacak. Böylece sunucuların kapasitesi ve kalitesi test edilecek, alınan sonuçlara göre ise iyileştirmeler yapılabilecek. Hafta sonu beta testleri dünyanın farklı bölgelerinde rastgele düzenlenecek. Bunlardan ilkinin BlizzCon sona erdikten hemen sonra başlaması bekleniyor.Beta sürecine alımlar ise bilgisayarına Battle.net uygulaması kurulu ve daha önceden başvuru gerçekleştirmiş kişiler arasından olacak.

 BlizzCon:BlizzCon, her yıl Blizzard Entertainment tarafından düzenlenen video oyun konferansıdır.Overwatch oyunu da 6-7 Kasım 2015 tarihlerinde düzenlenecek olan BlizzCon etkinliğinde de kısa süreli olarak denenebilecek.

Overwatch Oyunun fragmanı da yayınlandı.

 

 

 

 

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın