Bu başlık altında sizlere tamamıyla kendi kişisel görüşlerimi sunacağım. Bu listede görecekleriniz benim oyun zevklerime göre şekillenmiştir, sizin hoşunuza gitmeyen oyunlar da bulunabilir. Genelde bilinen ve sevilen şeyler seçmeye çalıştım o yüzden pek sorun olacağını sanmam. 

  • The Elder Scrolls V: Skyrim

Ejderhalar, büyü, antik yapılar ile canavarlar ve en önemlisi ise Ejderdoğan. Bu macerayı anime şeklinde izlemek gayet güzel olurdu. Ejderdoğan’a yeni nidalar bulmasında eşlik etmek istemez miydiniz?

 

1466263

 

  • Crysis

Nanosuit, düşmanlar, arkadaşlar ve dram. Bu yolculukta nanosuit ile bütünleşip kendi benliğinizi yok ederek bir savaş makinası haline mi geleceksiniz yoksa nanosuitten vaz mı geçeceksiniz?

 

Crysis-3-wallpaper-1080p

 

  • Saint’s Row

Kült komedi. Yani öyle böyle değil. Acayip bir komedi. MyAnimeList puanı 8-10 arası bir şey olurdu sanırım. Komedi dışında bu çetenin başından geçen olayları da unutmamak lazım.

 

2528915-4853251374-cast.

 

  • Amnesia: The Dark Descent

Korku ve gerilimin karışımı bizlere gerçekten ekranlarımız başında gergin ve keyifli dakikalar yaşatabilirdi.

 

Amnesia01

 

  • PAYDAY

Birkaç sıkı arkadaş ve aynı zamanda takım arkadaşı. Farklı farklı bankalar ya da çete mekanları. Çeşit çeşit görevler. Zeka oyunları ve kas gösterisinin ihtişamı ile bizlere tadından yenmeyecek bir seri sunulabilir aslında.

 

Historical-wallpaper

 

Bu oyunların yerine gelebilecek bir sürü oyun vardır belki de. Her biri farklı kategoride olduğu için bu kadar kısa bir liste için seçim yapmak gerçekten zor. Zengin hikayeden tutun sürükleyiciliğe, bu tarz etkenler çok farklı seçimlere yol açabilir. Bunları seçmek gerçekten kolay olmadı. Favori oyunum olan Mafia II’yu bile listeye eklemedim çünkü anime olarak pek bir potansiyelinin olmadığını düşünüyorum. Oyun olarak her zaman benim kalbimde efsane diye yatacak. Peki bu liste seçimi size verilseydi sizin seçimleriniz ne olurdu?

(Resimleri büyütmek için üzerlerine tıklayınız)

Back to list

Related Posts

One thought on “Animesi Çıkması Gereken 5 Oyun!

  1. aNoNe61 dedi ki:

    Crysis’i anime olarak düşünemiyorum

Bir cevap yazın