Manga Haberleri, Manga

Vampire Knight Mangası Aralık Ayında Yeni Bölüm Çıkarıyor!

vampireknight01.pngYeni bölüm, Kaname’nin uyanışının hikayesini anlatacak.

Hakusensha’nın LaLa dergisinin internet sitesinde Pazar günü yapılan açıklamaya göre Matsuri Hino, Vampire Knight mangası için LaLaDX’in Ocak sayısında yeni bir bölüm çizecek. Hakushensha bu sayıyı 10 Aralık tarihinde yayınlayacak. Yeni bölüm 42 sayfadan oluşacak ve renkli kapağı olacak. Ayrıca sayının kapağı da süslenmiş olacak.

İnternet sitesinde yeni bölüm için yapılan ufak bir genelleme:

Kaname’nin uyanışının hikayesi ve kayıp zamanlardan kalan hatıralar.

Hino, daha önceden Şubat ayında LaLaDX’de manga için yeni bir bölüm de çizmişti.

Manga, Yuki isminde normal çocuklarla beraber gündüz okuluna ve vampirlerle beraber gece okuluna giden benzersiz okul özellikleri olan bir liseli kızın etrafında gelişiyor. Yuki, üvey babası ve öğretmeni ile vampirlerin insanlar ile beraber barış içerisinde yaşayabileceğini kanıtlamaya çalışıyor. Fakat okulun -ve vampirlerin- ondan sakladığı bir sürü şey vardır.

Hino mangayı LaLa’da 2004 yılında yayınladı ve 2013 Mayıs ayında sona erdi. Hakusensha 19. ve son toplu sayıyı 2013 Kasım’ında yayınladı. Viz Media son sayıyı Kuzey Amerika’da 2014 Ekim ayında yayınladı. Viz Media ayrıca 2008 yılında Vampire Knight animesini de yayınladı ve bu anime serisini Vampire Knight Guilty takip etti.

Related Posts

Bir cevap yazın