Anime

One-Punch Man Filmi – Saitama ve Genos’un Savaş Sahnesi Canlandırması

opmm

Live Action One-Punch Man Filmi Saitama ve Genos’un unutulmaz savaş sahnesini canlandırıyor.

Sony Pictures One Punch Man live action adaptasyonunu duyurduktan sonra hayranlar Saitama ve süper kahraman arkadaşlarının beyaz perdede nasıl görüneceklerini merak etmeye başladı. Hayranlardan birkaçı ise bu soruya cevap bulacak bir fan yapımı film yaparak bu düşünceyi gerçeğe dönüştürdü.

RE:Anime tarafından yapılan fan filmi, ünlü anime serisinin en büyük savaşlarından biri olan Saitama ve öğrencisi Genos arasındaki aksiyon dolu başlangıç antrenman sahnesini  mükemmele yakın bir şekilde yeniden canlandırıyor.

Saitama ve ustasının gücünün sırrını keşfetmeye çalışan Genos arasında heyecanlandırıcı ve şamatalı bir ilişki var. Madhouse stüdyo tarafından ustaca yapılan ilk sezonda, Genos’un tüm gücüyle Saitama’ya dokunamaması ile birlikte, iki kahramanın inanılmaz seviyedeki güçleriyle çarpışması yer alıyordu. Savaş, Saitama’nın savurduğu yumruğun sonraki etksiyle bir dağın yok olmasından sonra son buluyor. Bu savaş Genos’un gelişmesini sağlamasa da ustasına yetişmek için önünde daha ne kadar yol olduğunu gözler önüne seriyor.

RE:Anime, en büyük anime aksiyon sahnelerinden bazılarını live action olarak canlandırmakta gerçekten iyi bir iş başarıyor. Bu sahnelerden bazıları Naruto, Avatar The Last Airbender, Tokyo Ghoul ve Batman Beyond gibi büyük yapımlardan oluşuyor. Anime ile ilgili ya da öbür türlü, bu bağımsız yapımcıların gelecekte ne tür başarılara imza atacaklarını dört gözle bekliyor olacağız.

 

Related Posts

Bir cevap yazın