Anime Haber

Dragon’s Dogma Animesinin Fragmanı Yayınlandı!

Dragons Dogma Anime Coming to Netflix

Merhaba arkadaşlar. Nasılsınız? Bende iyiyim. Bugün haber sitelerini gezerken ilginç bir haber gördüm ve bunu size de göstermeliyim diye düşündüm. Playstation oynayan arkadaşların bildiği bir oyun olan Dragon’s Dogma oyununun animesi Netflix‘ten geliyormuş. Neredeyse her gün pek yakında kısmını kontrol eden biri olarak bugün haber sitesinde görmesem benim bile haberim olmayacaktı 😂

17 Eylül’de yayınlanacak olan Dragon’s Dogma animesi için görseller ve fragman daha bugün yayınlandı. Onu yazının sonunda paylaşacağım. Ama öncesinde belki de oyunu bilmeyenler vardır diye anime‘nin konusunu yazacağım.

 

 

Konusu: Ethan evini yerle bir eden ve kalbini yiyen ejderhayı alt etmek için bir yolculuğa çıkar. Ethan yolculuğu sırasında hayatını korumak için ona eşlik etek isteyen bir piyon ile karşılaşır. Yolculuğu boyunca karşılaşabileceği tehlikeler Ethan’ın hayal edebileceğinden bile fazladır.

 

Anime‘nin yönetmenliğini Shinya Sugai (Walking Meat, 009 Re:Cyborg) yapacak. Yapımcılığını ise Taiki Sakura (Cannon Busters) yapacak. Senaryoyu Kurasumi Sunayama (Cardfight Vanguard, Yowamushi Pedal) yazacak. Karakter tasarımını ise Oku Nishimura (Higashi no Eden, Ghost in The Shell Arise) yapacak.

 

Dragon’s Dogma için bazı resimlerde yayınlandı.

 

 

 

 

 

 

 

 

Fragmanını da buraya bırakıyorum. Eğer yeni bilgiler yayınlanırsa sizinle paylaşacağım. Şimdilik görüşmek üzere.

 

Dragon’s Dogma gibi yeni gelecek animelerin haberlerini okumak için buraya bakabilirsiniz.

About Aybike Keleş

İstanbul Aydın Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon öğrencisiyim. Anime izlemeyi ve kitap okumayı çok severim. Nightrose adlı adminim. Nickname'mim Cardfight Vanguard'daki bir karakterden geliyor. Oldukça güzel bir animedir tavsiye ederim.

Related Posts

Bir cevap yazın