Anime Haber

One Piece Manga Final Arc’ına Doğru İlerliyor

maxresdefault 1

One Piece Manga Final Arc’ına mı Giriyor? 4 Eylül’de çıkacak olan One Piece Magazine 10 numaralı cilt için bir reklamda, Shueisha’nın Weekly Shonen Jump dergisinin bu yılki 35. sayısı Pazartesi günü Eiichiro Oda’nın One Piece mangasının “yaklaşan final arcına doğru ilerlediğini” duyurdu. Reklam daha fazla ayrıntı vermedi. One Piece Dergisinin 10. cildi olarak referansı yapılan reklam, mangayı “doruğa hazırlanmak” için yeniden okuma temasına odaklanacak.

One Piece Manga Final

Derginin 10. sayısı ayrıca Boichi’nin One Piece: Ace’s Story romanlarını uyarlamaya başlayacak.

Hâlâ lisedeyken Eichiro Oda, 1992 yılında Shueisha’nın Weekly Shonen Jump dergisinden çaylak mangakalar için Tezuka Ödülü’nün ikincisiydi. 19 Temmuz 1997’de Shueisha’nın Haftalık Shonen Jump mangasında One Piece mangasını serileştirmeye başladı. Nisan ayı itibariyle manga, Japonya’da 390 milyon kopya ve 42’den fazla ülke ve bölgede 80 milyon kopya basmaktaydı ve dünya çapında toplamda 470 milyondan fazla basılmıştır. Manga 2012’de 41. Japonya Karikatürist Ödülü’nü kazandı ve 2015 yılında “aynı çizgi roman dizisi için tek bir yazar tarafından yayınlanan en fazla kopya” için Guinness Dünya Rekoru kırdı.

One Piece Manga Final İçin :

Oda, Eylül 2019’da yayınlanan bir YouTube videosunda “One Piece’in hikayesini beş yıl içinde bitirmek istediğini” bildirmişti. Daha öncede final hakkında yaptığı bir açıklamada: ” Final o kadar etkileyici olacak ki. Marineford Arc’ı yanında hiç kalacak.” demişti. One Piece bilindiği üzerine hakkında en fazla teori yazılan manga. Final için eğer fanlardan birisi tahmin ederse ne olacak sorusuna ise “Eğer bir fan tahmin ederse, finali değiştireceğim.” demişti.

Daha fazla haber için Buraya ve One Piece Manga Final hakkında daha fazla bilgi almak için  Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın