Anime Haber

Yashahime (Inuyasha’nın Spinoff Animesi ) İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı

2020 05 13 95157 1589357983. large

Yashahime (Inuyasha’nın Spinoff Animesi) İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı. Viz Media, Inuyasha’nın yan mangası olarak yayınlanması planlanan Yashahime için üç ana karakterin gösterildiği ilk tanıtım videosunu yayınladı. Anime’nin resmi web sitesi ve fragmanın Japonca versiyonu da Japonya’nın YTV / NTV ağında 3 Ekim olarak yayın tarihini açıkladı.

Yashahime

Towa Higurashi rolünde Sara Matsumoto,

Yashahime

Mikako Komatsu Setsuna olarak,

Yashahime

Moroha rolünde Azusa Tadokoro,

Yashahime

Yashahime Konusu :

Sesshomaru ve Inuyasha’nın kızları zamanı aşan bir yolculuğa çıkar! Feodal Japonya’da Yarı Şeytan ikizler Towa ve Setsuna, bir orman yangını sırasında birbirinden ayrılır. Umutsuzca kız kardeşi ararken Towa, onu Kagome Higurashi’nin kardeşi Sota ve ailesi tarafından bulunduğu ve büyüdüğü günümüz Japonya’sına gönderen gizemli bir tünele girer. On yıl sonra, iki dönemi birbirine bağlayan tünel yeniden açılır ve Towa’nın Kohaku için çalışan bir Demon Slayer olan Setsuna ile tekrar bir araya gelmesini sağlar. Ancak Tua’nın şokuna rağmen Setsuna, ablasının tüm hatıralarını kaybetmiş gibi görünüyordur. Inuyasha ve Kagome’nin kızı Moroha’nın katıldığı üç genç kadın, kayıp geçmişlerini yeniden kazanmak için iki dönem arasında bir maceraya atılır.

Takahashi orijinal mangayı 1996’da Weekly Shonen Sunday’de başlattı ve 2008’de sona erdirdi. Viz, manganın 56 cildinin tamamını Kuzey Amerika’da lisansladı ve yayınladı.

Mangaya dayanan 167 bölümlük anime serisi 2000-2004 yılları arasındaydı. InuYasha: The Final Act adlı 26 bölümlük devam filmi anime daha sonra 2009-2010 yılları arasında yayınlandı. Dizi dört filme ve 30 dakikalık bir anime kısa filmine ilham verdi. Viz, geçen yıl Blu-ray Disc’te animeyi yayınlamaya başladı.

Daha fazla haber için Buraya ve Yashahime resmi web sitesi için Buraya tıklayınız.

 

 

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın