#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Nyoijizai’s Harukana Receive Mangası 24 Eylül’de Bitiyor

Houbunsha’nın Manga Time Kirara Forward dergisinin Ekim sayısı Pazartesi günü Nyoijizai’nin Harukana Receive mangasını 24 Eylül’deki bir sonraki sayısında bitireceğini açıkladı. Manga sayının ön kapağında yer alacak ve renkli bir açılış sayfası olacak.

Harukana Receive

Nyoijizai’s Harukana Receive Mangası 24 Eylül’de Bitiyor

Manga, 2015 yılında piyasaya sürüldü, Seven Seas lisanslı 2018 TV animesine ilham verdi.

Seven Seas Entertainment, mangayı lisansladı ve hikayeyi şöyle anlatıyor:

Lise öğrencisi Haruka, Okinawa’ya taşındığında, ön kapısının hemen dışındaki plaja aşık olur ve kuzeni Kanata ile voleybol takımı kurmaya karar verir. Ancak Kanata çok kısa olduğu için yıllar önce voleybolu bıraktı. Haruka, gençlik turnuvası için zamanında tekrar spora başlamasını sağlayabilir mi?

Nyoijizai, Manga Time Kirara Forward’da Ağustos 2015’te mangayı başlattı. Houbunsha, manganın dokuzuncu derlenmiş cildini 12 Mart’ta gönderdi. Seven Seas Entertainment, geçen Aralık ayında beşinci cildi yayınladı. Manga, Temmuz 2018’de prömiyeri yapılan bir televizyon anime uyarlamasına ilham verdi. Crunchyroll ve Funimation, animeyi Japonya’da sırasıyla İngilizce altyazılı ve İngilizce dublajlı olarak yayınladı. Funimation, animeyi geçen Kasım ayında Blu-ray Disc’te yayınladı.

Nyoijizai kısa süre önce 1 Ağustos’ta Kodansha’nın Comic Days uygulamasında Silver Pole Flowers adlı kutup dansı hakkında yeni bir manga başlattı.

Kaynaklar: Manga Time Kirara Forward Ekim sayısı


Diğer haberler için tıklayabilirsiniz.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

51. Seiun En İyi Bilim Kurgu Anime Ödülleri Verildi

Burn the Witch Anime

Burn the Witch Anime Fragmanı İngilizce Altyazılı Yayınlandı