Anime Haber

Burn the Witch Anime Fragmanı İngilizce Altyazılı Yayınlandı

Burn the Witch Anime 3

Crunchyroll Pazar günü yaptığı açıklamada, Ekim ayında Kuzey Amerika, Orta Amerika, Güney Amerika, Avrupa, Afrika, Oceania, Orta Doğu ve BDT’de Tite Kubo‘nun Burn The Witch tek seferlik ve seri hale getirilmiş mangasına dayanan tiyatral animeyi yayınlayacağını açıkladı. Crunchyroll ayrıca anime için İngilizce altyazılı bir fragman yayınlıyor. Anime’nin resmi web sitesi aynı videoyu yayınladı ve ayrıca yeni bir görsel yayınladı. (Not: Crunchyroll’un fragmanı bölge kilitlidir, Japon versiyonu ise bölge içermez)

Burn the Witch Anime

Crunchyroll, Ekim ayında Asya dışında anime yayınladı

Burn the Witch Anime Fragmanı İngilizce Altyazılı Yayınlandı

 

Crunchyroll animeyi şöyle anlatıyor:

Tarihsel olarak, Londra’daki tüm ölümlerin %72’si ejderhalarla ilgilidir, insanların çoğu tarafından görülemeyen fantastik varlıklar. Çoğu kişi tarafından bilinmemekle birlikte, bazı insanlar bu ejderhalara karşı duruyor.
Sadece Londra’nın gizli “arka” tarafında yaşayan Ters Londra sakinleri ejderhaları görebilir. O zaman bile, yalnızca seçilmiş birkaç kişi cadı veya büyücü olarak onlarla doğrudan temas kurabilecek kadar nitelikli hale gelir.

Hikayenin kahramanları cadı ikilisi Noel Niihashi ve Ninny Spangcole. Ejderhanın korunması ve yönetimi için bir organizasyon olan Wing Bind (WB) için koruma ajanlarıdır. Görevleri, insanlar adına Londra’daki ejderhaları korumak ve yönetmektir.

Burn the Witch Anime

Burn the Witch 2 Ekim’de Başlıyor

Anime, 2 Ekim’de Japonya’da başlayacak etkinlik gösterimlerine sahip olacak. Anime, Japonya’daki Amazon Prime Video ve Hikari TV’de yayınlanacak. Shueisha’nın Weekly Shonen Jump dergisinin bu yılki 38. sayısı Pazartesi günü yayınlanan sürümün “içeriğin [Japon tiyatrolarında] gösterilecek sürümden biraz farklı olacağı düzenlenmiş bir sürüm” olacağını açıkladı. MoCa News web sitesi Pazartesi günü onaylanan anime, akış versiyonu için üç bölüm halinde yeniden düzenlenecek.

Anime’de Ninny Spangcole rolünde Asami Tano ve Noel Niihashi rolünde Yuina Yamada rol alıyor.

Diğer oyuncular şunlar:

Shimba Tsuchiya, Balgo Parks
Hiroaki Hirata,  Şef
Rie Hikisaka,  Osushi-chan

Studio Colorido ve Yamahitsuji ekibi “orta uzunlukta” tiyatral animeyi üretiyor. Tatsurō Kawano (Psycho-Pass 2, Gatchaman Crowds’un animasyon yönetmeni) animeyi yönetiyor ve Yūji Shimizu (Gatchaman Crowds içgörüsü canlandırma yönetmeni) yardımcı yönetmen. Chika Suzumura (Yozakura Quartet ~ Hana no Uta ~) senaryo yazıyor, Natsuki Yamada (Time Bokan 24’ün ana animatörü) karakter tasarımcısı ve Keisuke Ōkura ejderha tasarımlarını yönetiyor. Keiji Inai (Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?, The Royal Tutor) müziği besteliyor

 

4 Bölüm Olacak

Manganın serileştirilmiş versiyonu toplam dört bölümden oluşacak ve Pazartesi günü 38. sayısında çıkış yapacak. Viz Media, mangayı İngilizce olarak yayınlıyor. Manga, ilk kez Temmuz 2018’de piyasaya sürülen aynı isimli tek seferlik mangaya dayanıyor. Viz Media, aynı gün dijital Weekly Shonen Jump dergisinde İngilizce olarak bölümü dijital olarak yayınladı, ardından orijinal one shot mangayı ekledi. Mart ayında İngilizce Shonen Jump hizmeti. Manga bölümü, Shonen Jump + uygulamasında ve web sitesinde ücretsiz olarak Japonca olarak da mevcuttur. Shueisha, manga için bir “1. cilt” listeliyor. Genellikle, bir manganın yalnızca bir cildi varsa, “cilt 1” ile listelenmez, bunun yerine numara olmadan listelenir.

Bleach İle Aynı Evrende!!

One Shot, Kubo’nun Bleach mangasıyla aynı dünyada gerçekleşir. Bölüm, Reverse London’daki Natural Dragon Management Agency’deki Wing Bird genel merkezinde cadı olarak çalışan Noel Niihashi ve Ninny Spangcole’u konu alıyor. Ters Londra’da yaşayanlar, ejderhalar gibi doğaüstü yaratıkları görebilirler. Noel ve Ninny, bu yaratıklar ve insanlar arasında bir arada yaşamayı teşvik etmeye çalışır, ancak bazen kötü yaratıkları yok etmek için görevler üstlenmek zorundadır.

Crunchyroll’un animeyi yayınlayacağı bölge / ülke listesi güncellendi. Ayrıca, MoCa News web sitesinde Pazartesi günü onaylanan anime, akış versiyonu için üç bölüm halinde yeniden düzenlenecek.

Kaynaklar: E-posta yazışmaları, Burn The Witch anime web sitesi, Comic Natalie


Diğer haberlarimiz için tıklayabilirsiniz.

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Related Posts

Bir cevap yazın