Anime Haber, Anime

No Game No Life Zero Filmi’nin Tanıtım Videosu Yayınlandı !!

AnimeJapan 2017’deki No Game, No Life Zero filmi olayı, filmin ilk tanıtım videosunu, personelini, oyuncularını ve karakterlerini Pazar günü açıkladı.

Video, insanların hatıralarından silinen efsanelerden bir hikaye anlatıyor. Filmin ana yayın elemanları önceki televizyon serisi aynı olmasına rağmen, çoğu Sora ve Shiro’nun alternatif dünyaya gelmesinden altı bin yıl önce yaşamış karakterler oluşuyor.

Yoshitsugu Matsuoka – Riku, insan mahşerinin genç lideri

Ai Kayano -Shuvi olarak, Riku ile tanışan bir mekanize kız

Coro Dora olarak Yōko Hikasa, Riku’nun çekirdeğinden bir kız ve Riku’nun kendini tanıyan kayınbiraderi

Jübril olarak Yukari Tamura, Flügel yarışının kızı

Yuka Iguchi, Nonna Tell, Riku’nun enklavından bir kız

Nilvalen soylu Elf ailesinin başı Shinku Nilvalen olan Mamiko Noto

Atsuko Ishizuka, Mad House’daki filmi yönetmek için televizyon anime dizisine geri dönüyor. Jukki Hanada da senaryoyu ele alıyor ve Satoshi Tasaki karakterleri tasarlıyor. Kazuhiro Hocchi konsept sanatını çiziyor. Eiji Iwase, sanat yönetmeni olarak geri döndü ve Tsukasa Ohira da arka plan sanatı rolünü yeniden canlandırıyor. Ancak Yoshiaki Fujisawa müziği besteliyor.

Film 15 Temmuz’da vizyona girecek.

15 Nisan’dan itibaren katılımcı tiyatrolara biletleri bonus ekstralarıyla satacaklar.

Yuu Kamiya’nın No Game No Life  light noveli, Nisan 2014’te ilk kez yayınlanan bir televizyon dizisine esin kaynağı oldu. Crunchyroll televizyon yayınlarını yayınladı ve Sentai Filmworks, Kuzey Amerika’daki evde yayınladı.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

One thought on “No Game No Life Zero Filmi’nin Tanıtım Videosu Yayınlandı !!

  1. Guplok dedi ki:

    saçmalamışlar gibi görünüyor. olayı devam ettirselerdi ya. biz no game no lıfe ı savaşlarıyla değil hikayesi ve zeka olaylarıyla sevdik 🙂

Bir cevap yazın